Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.11. 2017 14:26
fotbal ošklivá autonehoda

Fotbalista Martin Fenin boural, auto skončilo na střeše! FOTO

Bývalý fotbalový reprezentant Martin Fenin ošklivě boural na cestě z Teplic do Děčína. Jeho luxusní automobil skončil na střeše, Fenin ale z nehody vyvázl nezraněn. Informaci jako první přinesl Teplický deník.

Fenin mířil z Teplic směrem na Děčín, ale pak vyjel ze silnice. Následně narazil do několika směrovek a s autem se převrátil na střechu.

 

"Řidiče jsme na místě vyšetřili, byl bez zranění,“ uvedl mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník pro teplický deník.


"Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku, která byla negativní. Pravděpodobnou příčinou dopravní nehody je to, že se řidič plně nevěnoval řízení vozidla,“ uvedla ústecká policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

 

14

GALERIE: Fotbalista Martin Fenin měl autonehodu

Zdroj: teplickydenik.cz

Martin Fenin měl bouračku

Hodnocení:

 

O nehodě se rychle dozvěděli i v jeho současném klubu. „Už jsem o tom samozřejmě slyšel a viděl nějaké fotky. Podrobnosti bohužel nevím. Hlavně vím, že je Martin v pořádku a nic se mu nestalo," řekl Deníku Feninův spoluhráč Fahrudin Durděvič.

 

Na telefonát redakce sportu TN.cz Fenin odpověděl, že se momentálně nachází u doktora.

 

Podle informací od trenéra Varnsforfu Zdenka Frťaly měla Feninovi přes cestu přeběhnou srnka.

 

"Stalo se to u Jílového, tam je hodně bouraček. Naštěstí se Martinovi nic nestalo. Odneslo to auto a to je jenom plech. Mluvil jsem s ním, byl už na vyšetření a to potvrdilo, že mu nic není," přibližil nehodu Frťala, který toto místo velmi dobře zná. Sám totiž po této silnici do Varnsdorfu jezdí.

fre TN.cz