Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 2. 2018
Formule Grid Girls

Formule přišla o sexy dívky: Majitelé oznámili, kdo je nahradí!

Grid Girls
Zdroj: Profimedia

Formule 1 se bude muset obejít bez záběrů na přitažlivá ženská těla. Majitelé královské disciplíny automobilových sportů již před týdnem oznámili, že Grid Girls, tedy dívky doprovázející závodníky na startovním roštu, porušují hodnoty současného světa a nebudou nadále součástí závodů. Teď už se ví, kdo je nahradí.

Ačkoliv se proti zrušení Grid Girls vyslovili i samotní závodníci, nic se nezměnilo na faktu, že od příští sezóny modelky nahradí děti. Svoji nelibost veřejně vyjádřil také čtyřnásobný mistr světa Sebastian Vettel. „Myslím si, že některé věci nepotřebují změnu a grid girls jsou právě jedna z nich. Je to dobrá tradice a neměli bychom ji rušit,“ nechal se v rozhovoru pro Kolner Express slyšet německý závodník hájící barvy Ferrari.

 

18

Galerie: Populární Grid Girls ve formuli 1

Zdroj: profimedia.cz

Grid Girls

Hodnocení:

 

Samotný výběr dětí bude v kompetenci motoristické federace dané země, ve které se Grand Prix pojede. Jejich zařazení po bok slavných hvězd Formule 1 bude na základě sportovních úspěchů. “Pro vybrané děti to bude určitě výjimečná chvíle. Představte si to: stojíte vedle vašich hrdinů a díváte se, jak se připravují na závod. Bude to pro ně a jejich rodiny nepochybně nezapomenutelná událost,” řekl šéf marketingu F1 Sean Bratches.

lju TN.cz