hokej Liberec versus Třinec

Finále extraligy zná svůj jízdní řád! Začíná se ve čtvrtek

Vyhraje extraligu Liberec nebo Třinec?
Zdroj: Profi foto: Veronika Šimůnková, koláž TN.cz/profimedia
Vyhraje extraligu Liberec nebo Třinec?

Hokejová extraliga zná své finalisty. Hráče Liberce doplnili třinečtí Oceláři, kteří v rozhodujícím sedmém duelu porazili Plzeň 5:1. Finále začne na ledě Bílých Tygrů ve čtvrtek v 17 hodin.

Ačkoliv první domácí duely prohráli a do Plzně jeli s mankem 0:2 na zápasy, dokázali Oceláři semifinálovou sérii urvat ve svůj prospěch. V pondělí pak bez větších potíží porazili Západočechy 5:1 a celou sérii ovládli poměrem 4:3.

V rozhodujícím sedmém zápase zářil hlavně útočník Vladimír Dravecký, který ale znovu nastoupil v zadních řadách. Slovenský forvard vstřelil dvě branky, jednu dokonce v oslabení. O titul bude hrát slezský celek popáté ve své historii a podruhé za sebou. Ve své sbírce má jeden triumf ze sezony 2010/2011.

Liberec si účast ve finále vybojoval už v sobotu, kdy v šestém duelu proti Kometě Brno vyhrál 5:1 a celkově sérii ovládl 4:2 na zápasy. Severočeši tak překazili Moravanům šanci na vítězný hattrick. Bílí Tygři chtějí získat druhý titul. Ten první vyhráli v ročníku 2015/16.

Finále začíná ve čtvrtek v Liberci a zde máte kompletní seznam zápasů:

Čtvrtek 18. dubna – 1. zápas:
17:00 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec (ČT sport i O2 TV Sport)

Pátek 19. dubna – 2. zápas:
17:00 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec (ČT sport i O2 TV Sport)

Pondělí 22. dubna – 3. zápas:
17:00 HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec (ČT sport i O2 TV Sport)

Úterý 23. dubna – 4. zápas:
17:00 HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec (ČT sport i O2 TV Sport)

Pátek 26. dubna – případný 5. zápas:
17:00 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec (ČT sport i O2 TV Sport)

Neděle 28. dubna – případný 6. zápas:
17:20 HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec (ČT sport i O2 TV Sport)

Úterý 30. dubna – případný 7. zápas:
17:20 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec (ČT sport i O2 TV Sport)

 

vat TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

  • Nova Sport 1

    • 21:05 23:45

      NHL: Winnipeg Jets - Anaheim Ducks

      23:45

      Element (402)

      23:55

      Basketbal: Turk Telekom - SIG Štrasburk

      01:30

      adidas Rockstars

      02:05

      NHL: Edmonton Oilers - Buffalo Sabres

      09:00

      Ranní sportovní noviny

  • Nova Sport 2

    • 21:05 23:35

      NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets

      23:35

      NBA - akce měsíce

      23:45

      Házená: TSV Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin

      01:15

      UFC Reloaded (7)

      02:00

      UFC Reloaded (8)

      02:50

      Florbal: TPS - Nokian KrP

Celý Program