Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 20. 10. 2016
finále ankety

Finále Díky, trenére je za dveřmi!

Už se to blíží… Finále projektu Díky, trenére se v letošním roce poprvé uskuteční v Praze. A to 6. listopadu v hale na Podvinném mlýně. Pozor – zde se nefandí týmům, jednotlivcům, dvojicím, ale trenérkám a trenérům mládeže. „Po loňském prvním ročníku víme, že akce měla neopakovatelnou atmosféru. Doufáme, že v letošním roce bude vše ještě lepší,“ prohlásil Petr Rydl, hlavní organizátor.

Finále s názvem Den trenérů mládeže odstartuje o první listopadové neděli přesně v poledne. Jde o zábavu, prestiž, ale také o titul Trenéra mládeže 2016.

 

 

Navíc vítězi pořadatel umožní pobyt v prestižním světovém tréninkovém centru v hodnotě 50 tisíc korun. K tomu obdrží dalších 50 tisíc korun jako příspěvek pro jeho sportovní klub na práci s dětmi. Druhý nejlepší trenér v celkovém pořadí obdrží 50 tisíc korun na zahraniční stáž a polovina z této částky půjde na jeho klub. Třetí nejlepší vyhraje 25 tisíc korun na stáž dle vlastního výběru.

 

„Už druhým rokem se snažíme podporovat lidi, kteří ve svém volném času věnují energii dětem a vedou je ke sportování. Vyzdvihujeme jejich konkrétní příběhy,“ popsal Rydl.

 

Princip soutěže zůstane stejný – před porotu ukážou svoji práci trenérky a trenéři, kteří se dostali do Top 10. Cílem je předvést porotě sestavené ze slavných trenérů co nejatraktivnější a nejzábavnější cvičení. Porota poté vybere Top 4. A jak se vyhodnotí vítěz?

 

 

Každý trenér dostane přidělené čtyři svěřence. Ne však svoje, ale cizí od jiných trenérů, kteří do finálního kola nepostoupí. Děti se rozlosují na místě. Trenér je bude muset za krátkou dobu poznat, rozeznat jejich schopnosti. Čtyři trenéři budou soutěžit o titul ve třech týmových hrách. Vyhrává ten, kdo nasbírá nejvíce bodů.

 

Na akci bude vyhlášen také trenér "Sympaťák roku", pro kterého můžete ještě stále hlasovat.

 

Vstup na Den trenérů mládeže je zdarma.

TN.cz