Boj o 40 tisíc

FIFA turnaj vrcholí. Vybojuje tučnou odměnu další reprezentant Plzně?

T9Laky poráží ve FIFĚ i plzeňské fotbalisty
Zdroj: FCVP/Michal Belšán
Téma:

Konec roku se pomalu blíží, esportové turnaje ale teprve vrcholí. Jedním z nich je i CZC.cz iSport Liga, která v neděli pokračuje play off. Kdo se z hráčů fotbalové simulace FIFA stane novým mistrem?

Osm nejlepších, jenom jeden vítěz. Turnaj ve videohře FIFA jde do finále, už v neděli proběhnou vyřazovací boje. V nich najdete zástupce Slavie, Plzně, Sparty, ale také dvou týmů profesionálních fotbalistů.

Ve hře je kromě titulu mistra iSport Ligy také 40 tisíc korun, které si vítěz odnese, což je slušné lákadlo. Největším favoritem na výhru je Lukáš “T9Laky” Pour, zástupce plzeňské Viktorie a vítěz prvního turnaje. Ten se v prvním kole vyřazovacích bojů utká s Martinem “DRMi10” Drastichem, který rovněž reprezentuje plzeňské modročervené barvy. Právě zástupci Plzně vyhráli dva předchozí turnaje, dočkají se i do třetice?

Do vyřazovacích bojů se probojoval i Jan “Emerickson” Krupička, zástupce letenské Sparty. Hned na úvod však bude mít těžký úkol, čeká ho talentovaný mladík Dominik “Seron” Čermák, který hraje v týmu Jakuba Jankta Sampi a patří mezi české naděje této populární videohry.

Chybět nebude ani zástupce pražské Slavie, tedy Jakub “CptKubajz” Pudil, který se postaví proti Patrikovi “Patýno” Janků. “Patýno se snaží soupeře hodně vykombinovat, nedělá skoro žádný kličky. Bude to těžkej soupeř, ale budu se snažit to urvat. Jestli mám někdy vyhrát větší turnaj, tak právě teď,“ prozradil Pudil v rozhovoru pro stránky ligy.

Poslední dvojicí bude duel mezi Štěpánem “RIIJK” Sobockim z týmu Entropiq a Mariem “MarioOoso” Gumbreštem z týmu Zicon esport, který vlastní opavský fotbalista Jan Železník.

Zápasy budete moci sledovat v neděli na streamovací platformě Twitch.tv.

Související témata:
maj

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Portugalska (závod Moto2)

   17:00 18:00
   18:00

   Racing Unleashed

   18:30

   MotoGP - FIM Awards Ceremony 2020

   19:45

   Ligue 1 Highlights (11)

   20:40

   Fotbal: EA Guingamp - AC Ajaccio

   22:35

   Racing magazine (10)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Portland Timbers - FC Dallas

   16:30 18:15
   18:15

   Magazín Evropské ligy (4)

   19:10

   UFC Main Event (7)

   20:05

   Grand Slam of Darts 2020

   00:00

   UFC 255: Figueiredo vs. Perez

   02:00

   UFC Main Event (4)

Celý program