výsledky UFC

Fantastický Čimajev vytáhl další KO! Hlavní zápas vyhrál Covington

Chamzat Čimajev - UFC zápasník
Zdroj: Profimedia
Chamzat Čimajev - UFC zápasník
Richard Wagner
Richard Wagner
20.9. 2020 8:25
Téma:
UFC

Dalším fantastickým představením se prezentoval talentovaný Chamzat Čimajev, který svého soupeře zničil už za sedmnáct vteřin. V hlavním zápase ukončil Colby Covington svého soupeře před limitem.

Colby Covington – Tyron Woodley (Covington, TKO: 5. kolo)

Bitva mezi Colby Covingtonem (16-2) a Tyronem Woodleym (19-6) příliš krásy nenabídla. První jmenovaný měl většinu zápasu pod kontrolou a soupeře skoro k ničemu nepustil. 

 

Zápas nakonec skončil ještě před limitem. Po minutě a čtvrt boje v pátém kole Covington Woodleyho zalehl. Ten zřejmě utrpěl zranění žeber, zakřičel bolestí a boj předčasně vzdal. I během závěrečného vyhlašování ležel na zemi v bolestech a nechal se ošetřovat. Woodley tak prohrál potřetí v řadě, Covington si naopak spravil chuť po prohře s Usmanem.

 

 

Niko Price – Donald Cerrone (remíza)

Legenda UFC a bojových sportů obecně Donald Cerrone v hlavním předzápase zapsal první remízu ve své dlouhé kariéře. S o sedm let mladším krajanem Nicem Pricem svedl velkou bitvu.

 

Úvod patřil Pricovi a Kovboj se nezdál být v dobré kondici. Nakonec se ale rychle zvedl a dokázal se do utkání vrátit. I přesto bylo rozhodnutí o remíze pro někoho překvapivé. "Hybrid" působil agresivněji a rychleji a opticky to vypadalo, že měl převahu.

 

 

 

Chamzat Čimajev – Gerald Meerschaert (Čimajev, KO: 1. kolo)

Šestadvacetiletý švédský talent Chamzat Čimajev (9-0) znovu ukázal, že z něj roste obrovský bojovník. Geralda Meerschaerta (31-14) vyřídil už po sedmnácti vteřinách, když jej natlačil na pletivo a smrtící pravačkou jej poslal k zemi.

 

 

Johnny Walker - Ryan Spann (Walker, KO: 1. kolo)

Brazilec Johnny Walker (18-5) prožil hodně bláznivé první kolo. Spann mu uštědřil dvě solidní rány, ze kterých se ale dokázal oklepat. Následně americký bijec zkoušel u pletiva takedown, ale otevřel tím soupeři prostor pro údery na hlavu a po několika tvrdých ranách jej Walker knokautoval.

 

 

Mackenzie Dernová - Randa Markosová (Dernová – submise: 1. kolo)

Jediný ryze ženský zápas se stal kořistí Mackenzie Dernové (9-1). Američanka ukončila kanadskou protivnici již v prvním kole, když jí nasadila armbar a Markosové nezbylo nic jiného, než odklepat.

 

 

 

Kevin Holland - Darren Stewart (Holland – na body)

První klání hlavní karty nabídlo poměrně solidní boj z obou stran. V úvodu měl navrch Stewart, ale Holland postupně přebíral aktivitu a duel si kontroloval. I přes snahu soupeře nepřipustil zaváhání a nakonec si zapsal třetí triumf v řadě.

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Basketbal: ERA Nymburk - Casademont Zaragoza

   13:15 14:55
   14:55

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:55

   Fotbal: Racing Strasbourg - Paris Saint - Germain

   19:00

   World Match Racing Tour - Bermuda Gold Cup

   19:30

   NHL News

   19:45

   Studio NHL

 • Nova Sport 2

  • Granada CF - Manchester United FC

   12:40 14:25
   14:25

   Ligue 1 Preview (32)

   14:50

   Bellator 256: Bader vs. Machida II

   16:50

   Championship League Pool Highlights 2021

   17:55

   Ragby: Wales - Irsko

   19:55

   Rok Evropského fotbalu pod Covidem - 19

Celý program