výsledky UFC

Fantastický Čimajev vytáhl další KO! Hlavní zápas vyhrál Covington

Chamzat Čimajev - UFC zápasník
Zdroj: Profimedia
Chamzat Čimajev - UFC zápasník
Richard Wagner
Richard Wagner
20.9. 2020 8:25
Téma:
UFC

Dalším fantastickým představením se prezentoval talentovaný Chamzat Čimajev, který svého soupeře zničil už za sedmnáct vteřin. V hlavním zápase ukončil Colby Covington svého soupeře před limitem.

Colby Covington – Tyron Woodley (Covington, TKO: 5. kolo)

Bitva mezi Colby Covingtonem (16-2) a Tyronem Woodleym (19-6) příliš krásy nenabídla. První jmenovaný měl většinu zápasu pod kontrolou a soupeře skoro k ničemu nepustil. 

 

Zápas nakonec skončil ještě před limitem. Po minutě a čtvrt boje v pátém kole Covington Woodleyho zalehl. Ten zřejmě utrpěl zranění žeber, zakřičel bolestí a boj předčasně vzdal. I během závěrečného vyhlašování ležel na zemi v bolestech a nechal se ošetřovat. Woodley tak prohrál potřetí v řadě, Covington si naopak spravil chuť po prohře s Usmanem.

 

 

Niko Price – Donald Cerrone (remíza)

Legenda UFC a bojových sportů obecně Donald Cerrone v hlavním předzápase zapsal první remízu ve své dlouhé kariéře. S o sedm let mladším krajanem Nicem Pricem svedl velkou bitvu.

 

Úvod patřil Pricovi a Kovboj se nezdál být v dobré kondici. Nakonec se ale rychle zvedl a dokázal se do utkání vrátit. I přesto bylo rozhodnutí o remíze pro někoho překvapivé. "Hybrid" působil agresivněji a rychleji a opticky to vypadalo, že měl převahu.

 

 

 

Chamzat Čimajev – Gerald Meerschaert (Čimajev, KO: 1. kolo)

Šestadvacetiletý švédský talent Chamzat Čimajev (9-0) znovu ukázal, že z něj roste obrovský bojovník. Geralda Meerschaerta (31-14) vyřídil už po sedmnácti vteřinách, když jej natlačil na pletivo a smrtící pravačkou jej poslal k zemi.

 

 

Johnny Walker - Ryan Spann (Walker, KO: 1. kolo)

Brazilec Johnny Walker (18-5) prožil hodně bláznivé první kolo. Spann mu uštědřil dvě solidní rány, ze kterých se ale dokázal oklepat. Následně americký bijec zkoušel u pletiva takedown, ale otevřel tím soupeři prostor pro údery na hlavu a po několika tvrdých ranách jej Walker knokautoval.

 

 

Mackenzie Dernová - Randa Markosová (Dernová – submise: 1. kolo)

Jediný ryze ženský zápas se stal kořistí Mackenzie Dernové (9-1). Američanka ukončila kanadskou protivnici již v prvním kole, když jí nasadila armbar a Markosové nezbylo nic jiného, než odklepat.

 

 

 

Kevin Holland - Darren Stewart (Holland – na body)

První klání hlavní karty nabídlo poměrně solidní boj z obou stran. V úvodu měl navrch Stewart, ale Holland postupně přebíral aktivitu a duel si kontroloval. I přes snahu soupeře nepřipustil zaváhání a nakonec si zapsal třetí triumf v řadě.

 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Orlando City SC - Philadelphia Union

   16:00 17:45
   17:45

   KSW 62: Kołecki vs. Szostak

   20:00

   Hokej: Connor McDavid - Fenomén

   20:15

   Hokej: Sportovní originály - Tomáš Plekanec

   20:35

   NHL - akce měsíce

   20:45

   Behaj lesmi - Veľká Fatra

 • Nova Sport 2

  • Paddleboards - History, Legacy and Best Moments

   17:00 17:30
   17:30

   Line & Air - with Geraldine Fasnacht

   18:00

   Fotbal: FC Dallas - Los Angeles Galaxy

   19:45

   Kolo pro život - Dobříš

   20:00

   T - Mobile Česká Enduro Serie - Zadov

   20:10

   Sportovní originály - 180 s Karlem Sedláčkem 2

Celý program