Fotbal To byla rána

Fanoušek spadl ze šesti metrů na beton! Pak se vrátil a fandil dál

Fotbalový fanoušek
Zdroj: Twitter
Téma:

Vypadalo to strašně, ale dopadlo to lépe, než všichni čekali. Fanoušek glasgowského Rangers FC přijel do německého Lipska, aby zafandil svému týmu při přátelském zápasu. Když se však pokusil o stojku na zábradlí, zřítil se ze šesti metrů vysoké zábrany přímo na beton. I když zůstal několik minut jen nehybně ležet a byl ošetřován doktory, nakonec se zvedl a šel fandit dál!

Graeme Park si možná trochu přihnul alkoholu a pokusil se o nebezpečný kousek. Chtěl totiž udělat stojku na zábradlí svého sektoru. Jenže se mu to úplně nevydařilo a on spadl. Od smrti nemuselo být daleko, přeci jen, fanoušek Rangers dopadl hlavou na tvrdý beton z výšky více než šesti metrů. Černé scénáře se naštěstí nekonaly, naopak.

 


Hrdina z ochozů ukázal, jak moc má rád svůj tým. Po ošetření se totiž vrátil na tribunu a dál fandil. Hlavu mu zdobil obvaz, na kterém nechyběly klubové symboly. "Fanoušek právě spadl přes zábranu asi 20 stop, níže na beton. Odnesli ho na nosítkách. Špatný," napsal na twitter Jim Pirie, další fanoušek Rangers.

 

Vedení Lipska se k nehodě vyjádřilo s tím, že byl Graeme Park jen lehce zraněn. Možná i proto byl schopný dál fandit. Zápas byl už od začátku téměř rozhodnutý. Po prvním poločasu vedlo Lipsko 2:0, nakonec přidalo ještě dvě branky. Rangers tak odjeli s porážkou 0:4 i s fanouškem, který ze všeho vyvázl jen se smutkem z výsledku Glasgowa a možná s lehkou kocovinou.

 

Související témata:
lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:00 01:30

   Rychlá kola (2)

   01:30

   Caro North - Expedition Antarctica

   02:00

   Basketbal: NBA All - Star Game 2020

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 01:05 03:45

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

Celý Program