Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.5. 2016 15:28
video tohle nečekal

Fanoušek si nechal vytetovat Buffona, gólman ho ale trumfnul!

Gigi Buffon
Zdroj: Twitter

Fotbaloví fanoušci občas dělají zvláštní věci, to je známá věc. Někteří dokonce nevahají zajít tak daleko, že si své modly nechají dokonce zvěčnit na některou část svého těla. Jeden takový nadšenec v Itálii si nechal vytetovat podobiznu brankáře Juventusu Gigiho Buffona na nohu. Gólman Juve si ale z fanouška vystřelil a pěkně ho převezl!

Fanoušek Gio nejspíš brankáře Juve opravdu miluje, protože jinak by si nenechal jeho tvář zvěčnit na svoji nohu. Každopádně byl asi pořádně v šoku, když se svým novým tetováním zažil neuvěřitelnou příhodu.Italský gólman se o tetování svého obdivovatele dozvěděl a  připravil si pro něj malé překvapení. V televizním dokumentu o tetování, kam Gia pozvali, zavítal i samotný Buffon.


Jakmile se v pořadu oba setkají, fanda nevěří svým očím, že naživo vidí Buffona. To ale ještě netuší, že mu vzápětí gólman ukáže ruku, na kterou si nechal na oplátku vytetovat jeho obličej! 
 

 
Nutno dodat, že osmatřicetiletý Buffon si nenechal fanouškovu tvář namalovat na paži navždy, ale namísto klasického tetování volil dočasnou hennu.

mm TN.cz