Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

ms v rusku mají jasno

Fanoušci volají po ikoně: Chceme Jágra na mistrovství světa!

Jaromír Jágr
Zdroj: profimedia.cz
Jaromír Jágr

Šance, že znovu oblékne reprezentační dres, je poměrně malá. Fanoušci se ale rozhodli, že se pokusí Jaromíra Jágra znovu přemluvit. Jak totiž ukázala anketa na našem webu, hokejoví příznivci jsou přesvědčeni o tom, že slavná 68 má týmu pro světový šampionát pořád co dát.

Sotva se rozhodlo, že s Floridou skončí v play off hned v prvním kole, fanoušci v Česku se už začali ptát, zda hokejový bůh přijede na mistrovství světa. Což o to, Rusko je pro Jágra lákavou lokalitou, protože tam pár let hrál, ale legendární útočník se už loni po domácím šampionátu nechal slyšet, že v národním týmu definitivně končí.Proti jeho startu mluví celá řada věcí, ale fanoušci mají jasno. Jágra chtějí znovu vidět v reprezentačním dresu!

Jaromír Jágr v play off s Islanders
Zdroj: NHL media Jaromír Jágr v play off s Islanders


Zejména proto, že čtyřiačtyřicetiletý veterán i přes roli nejstaršího hráče NHL v zámořské soutěži válel. Ve Floridě nikdo nenasbíral víc kanadských bodů, Panthers navíc dotáhl k prvenství v Atlantické divizi. V play off to sice proti Islanders nevyšlo podle představ, ale i tak může být Jágr pyšný na to, co s týmem dokázal.


Po vyřazení v play off navíc přiznal, že s hokejem končit nehodlá. "Chci hrát dál, to je jasné," řekl Jágr.Není tedy divu, že čtenáři nepochybují o tom, že česká hokejová ikona má národnímu týmu stále co dát. Uvidíme, jak se k jeho případnému angažování postaví trenér Vladimír Vůjtek. Hlavní slovo ale bude mít pochopitelně sám Jágr.


pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 14:45 16:30

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   16:30

   Cape Pioneer Trek Finals

   17:00

   Element (394)

   17:15

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   Nova Cup 2019 – Sahara race

 • Nova Sport 2

  • 15:35 16:05

   Carabao Cup Highlights (1)

   16:05

   Element (394)

   16:15

   KITE LIFE (3)

   16:30

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   19:00

   UFC Ultimate knockouts (1)

   19:30

   Glemmride 2019

Celý Program