ms v rusku mají jasno

Fanoušci volají po ikoně: Chceme Jágra na mistrovství světa!

Jaromír Jágr
Zdroj: profimedia.cz
Jaromír Jágr

Šance, že znovu oblékne reprezentační dres, je poměrně malá. Fanoušci se ale rozhodli, že se pokusí Jaromíra Jágra znovu přemluvit. Jak totiž ukázala anketa na našem webu, hokejoví příznivci jsou přesvědčeni o tom, že slavná 68 má týmu pro světový šampionát pořád co dát.

Sotva se rozhodlo, že s Floridou skončí v play off hned v prvním kole, fanoušci v Česku se už začali ptát, zda hokejový bůh přijede na mistrovství světa. Což o to, Rusko je pro Jágra lákavou lokalitou, protože tam pár let hrál, ale legendární útočník se už loni po domácím šampionátu nechal slyšet, že v národním týmu definitivně končí.Proti jeho startu mluví celá řada věcí, ale fanoušci mají jasno. Jágra chtějí znovu vidět v reprezentačním dresu!


Zejména proto, že čtyřiačtyřicetiletý veterán i přes roli nejstaršího hráče NHL v zámořské soutěži válel. Ve Floridě nikdo nenasbíral víc kanadských bodů, Panthers navíc dotáhl k prvenství v Atlantické divizi. V play off to sice proti Islanders nevyšlo podle představ, ale i tak může být Jágr pyšný na to, co s týmem dokázal.


Po vyřazení v play off navíc přiznal, že s hokejem končit nehodlá. "Chci hrát dál, to je jasné," řekl Jágr.Není tedy divu, že čtenáři nepochybují o tom, že česká hokejová ikona má národnímu týmu stále co dát. Uvidíme, jak se k jeho případnému angažování postaví trenér Vladimír Vůjtek. Hlavní slovo ale bude mít pochopitelně sám Jágr.


pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:00 13:00

   Ligue 1 Highlights (17)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Basketbal: Nižnij Novgorod - Iberostar Tenerife

   14:45

   Magazín Evropské ligy (6)

   15:35

   Rebel Prague Darts Masters 2019 - Souboj LegendOhlédnutí za šipkařskou exhibicí s účastí Phila Taylora

   15:55

   Rychlá kola (12)

 • Nova Sport 2

  • 11:00 13:00

   NBA: Philadelphia 76ers - Denver Nuggets

   13:00

   NHL: Los Angeles Kings - New York Rangers

   14:45

   NHL – akce měsíce

   14:55

   Basketbal: Besiktas Sompo Sigorta - PAOK

   16:35

   World Rookie Tour - Part 1

   17:00

   UFC Reloaded (9)

Celý Program