Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

to bude jízda ideální los

Uvidíme se v Praze! Fanoušci Southamptonu jsou u vytržení!

Fanoušci Southamptonu
Zdroj: Profimedia
Fanoušci Southamptonu

Sparta? To je Praha! V jihoanglickém přístavním městě zavládlo mezi fotbalovými fanoušky nadšení. Los Evropské ligy svedl Saints k souboji se Spartou. A protože česká metropole má v Anglii pověst hodně přívětivého města, čevenobílí se těší. nejen na fotbal, ale i na levné pivo a krásné holky...

Do Prahy, Plzně a Liberce se sjedou evropští fotbaloví velikáni v čele s AS Římem, Interem Milán nebo Southamptonem. Reakce na nadcházející základní skupiny přicházejí hlavně z anglického klubu. Jeho fanouškovský tábor je nad míru spokojen a do Prahy na Spartu se těší. O Izraeli to říct nemůže.

Fanoušci Southamptonu
Zdroj: Profimedia Fanoušci Southamptonu

„Uvidíme s v Miláně i Praze, ale do Izraele mě nikdo nedostane,“ napsal jeden z fanoušků Southamptonu. V kalendáři už má jistě zaškrtnutý termín 24. listopadu. A tak to vidí velká většina.


Inter i Sparta jsou velké taháky i pro někoho, v jehož zemi je fotbal náboženstvím. Šestý tým anglické nejvyšší soutěže je v novodobých evropských pohárech po dlouhých letech a rozhodně nebude chtít skončit hned v základní skupině. Za favority považují Southampton a Inter.

Na Letné se prostřídají hvězdy velkého formátu. Své reprezentace zastupuje řada hráčů, ať už tu anglickou, italskou, francouzskou nebo chorvatskou. Do Prahy se opět chystá Candreva, který přišel do Milána z římského Lazia, dále Perišič nebo Icardi. Southamptonský kotel také přijede podpořit své svěřence v čele Tadičem, Fosterem nebo Longem.

Fanoušci Southamptonu
Zdroj: Profimedia Fanoušci Southamptonu

Anglický klub také chystá přestupovou bombu. Přijít má 22letá kometa z Lille, Soufiane Boufal, který by se také měl v Praze ukázat.

Fanoušci hrají v obou klubech klíčovou roli. Neustálá podpora hodně napomohla dobrým výkonům v lize. Do Prahy přitáhnou tisíce příznivců jak Southamptonu, tak Interu a na Letné bude hodně živo. A nejen na stadionu, ale zřejmě pak i v noci po hospodách a pražských klubech.


Zápasy Sparty se Saints i s Interem Milán začnou v 19 hodin. Pak bude tedy spousta času zapadnout do hospod a užít si nočního života v Praze.

med TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 00:30

   The Boodles 2019

   00:30

   SK Slavia Praha v Evropské lize 2019

   01:00

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   02:05

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   The Boodles 2019

 • Nova Sport 2

  • 00:00 00:30

   Major League Soccer Highlights (16)

   00:30

   The Boodles 2019

   01:50

   The Boodles 2019

   09:00

   World Cup of Pool 2019

   11:25

   Major League Soccer Highlights (16)

   11:50

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

Celý Program