Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 3. 2019
Fotbal Mají jasno

Fanoušci Chelsea nemají respekt: Slavia je pro nás příliš lehká!

Fanoušci Chelsea
Zdroj: Profimedia
Fanoušci Chelsea

Fanoušci Chelsea mají po losu čtvrtfinále Evropské ligy jasno. Jejich oblíbený tým bez větších potíží přes Slavii postoupí do semifinále. A co víc, celou soutěž i vyhraje.

Když los ve švýcarském Nyonu rozhodl, že se slávisté střetnou s anglickým velkoklubem, zavládl v táboře Pražanů velký jásot. Totéž ale pravděpodobně platí i u soupeře. Zvláště pak u fanoušků londýnského velkoklubu.

Ti na sociálních sítích neskrývali své nadšení. „Slavia je pro nás příliš lehká,“ zněl jeden z komentářů. A další mu notoval: „Je to procházka.“

Někteří příznivci mysleli ještě dál. „I se Sarrim na lavičce to vypadá na lehkou cestu do finále.“ Chelsea v případě postupu přes Slavii čeká vítěz duelu mezi Benficou a Frankfurtem.


Ale ani tyto celky nejsou v očích fanoušků Blues velkou překážkou. „Pravděpodobně kluci nebudou mezi čtyřmi nejlepšími (v Premier League), takže je lepší vyhrát Evropskou ligu.“

Jestli se jejich slova budou zakládat na pravdě, se ukáže už 11. dubna, kdy se v Edenu hraje první duel. Odveta je v plánu o týden později.
 

vat TN.cz