Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 31. 3. 2018
konflikt drsný zápas

Fanda Litvínova je po utkání na Kladně v nemocnici, má zlomeniny

Litvínovský fanoušek po incidentu s pořadatelem
Zdroj: facebook
Litvínovský fanoušek po incidentu s pořadatelem

Barážové boje o extraligu mají jednu nechtěnou oběť. V nemocnici leží jeden z fanoušků Litvínova, kterého podle svědectví několika osob zmlátil člen pořadatelské služby při utkání Vervy na Kladně.

Jan Ptáček patří do skupiny hlasitých fanoušků Litvínova a s fanklubem obráží extraligová hřiště. Nechyběl ani v utkání Vervy na Kladně, ale jak sám píše, tušil už před západem nějaký konflikt.


„Píše a volá vás moc. Tušil jsem včera průšvih. Přišel. Ležím ve špitále, zašitej a zlomenej rypák, dvě ruplá žebra. Bylo mi líp. K incidentu nebudu psát víc. Postarají se o to jiní,“ sdělil na svém facebookovém profilu.


Když pod jeho příspěvkem z nemocnice začala diskuse, přidal fanoušek podrobnosti. „Ještě jednu zprávičku přidám. Můj incident nemá nic dočinění s fanoušky Kladna. S těmi jsme svedli "boj" jen na tribune hlasivkami. Zcela nepřiměřený zákrok několika členů pořadatelské služby bude řešit Policie ČR,“ dodal.


Omluva ale už prý ze strany kladenského klubu přišla. „Nebudu k tomu psát detaily. Jen snad to, ze mi již volali z vedení Kladna. Vyjádřili velkou lítost, omluvu a ozvou se jak dále. Já prosím kluky z naší kabiny: Každej zápas naplno, extraliga musí být naše,“ zakončil svůj status.


"Policie ještě němá k incidentu žádné podrobnosti, informace budeme moci sdělit po velikonočních svátcích,“ řekla webu TN.cz mluvčí kladenské policie Michaela Richterová.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 20:50 23:00

   SSC Neapol - Arsenal FC

   23:00

   Czech rally 2019 (1)

   23:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   00:00

   NHL News

   00:15

   NHL – akce měsíce

   00:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Kicking Horse)

 • Nova Sport 2

  • 20:50 23:00

   Valencia CF - Villarreal CF

   23:00

   Natural Track Luge - World Cup (Deutschnofen)

   23:30

   UFC Unleashed (2)

   00:20

   Major League Soccer Highlights (7)

   00:50

   Ligue 1 Highlights (32)

   01:45

   Element (385)

Celý Program