Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video překonal klubovou legendu

Famózní Ronaldo! Dal 5 gólů a je NEJ střelcem Realu v historii

Cristiano Ronaldo
Zdroj: profimedia.cz

V předchozích dvou zápasech španělské ligy se největší hvězda Realu Madrid netrefila ani jednou. V tom třetím si ale Cristiano Ronaldo vše vynahradil, a to se vší parádou. Kritiky umlčel pěti góly do sítě Espaňolu, který musel skousnout debakl 0:6. Portugalská superstar navíc překonala klubový rekord v počtu vstřelených branek.

Je to prostě frajer! Cristiano Ronaldo to neměl v posledních dnech zrovna jednoduché. Už se začínalo šuškat, co se s trojnásobným držitelem Zlatého míče pro nelepšího fotbalistu planety děje. Ve dvou zápasech ani jeden gól? To není u Ronalda zrovna obvyklý jev.


Pak ale přišel duel na půdě Espaňolu a Portugalec znovu ukázal svou výjimečnost. Na světelné tabuli svítila teprve 20. minuta, když Real vedl už 3:0 Ano, hádáte správně všechny tři úvodní trefy favorita obstaral právě Ronaldo. Hattrick stačil za pouhých 13 minut!

Cristiano Ronaldo
Zdroj: profimedia.cz


Tím ale představení fotbalového kouzelníka z Madeiry ani zdaleka neskončilo. Po hodině hry zvýšil už na 5:0 pro Real a devět minut před závěrečným hvizdem sudího přidal pátou trefu, kterou zároveň uzavřel skóre zápasu. Famózní, velkolepé, úchvatné.Třicetiletý Ronaldo měl po utkání hned dvojnásobnou radost. Kromě tříbodového zisku do tabulky La Ligy se díky pěti gólům vyhoupl do čela klubových statistik v počtu nastřílených branek. 


Ve 203 duelech La Ligy nasázel již 230 gólů, čímž překonal legendárního Raúla. Ten dal za "Bílý balet" o dvě branky méně.


"Barcu" spasily hvězdy


První místo La Ligy ale dál patří nejvtěšímu rivalovi Realu. Barcelona otočila šlágr kola na půdě Atlética a díky trefám Neymara a střídajícího Messiho vyhrála 2:1. Katalánci tak zůstávají stoprocentní a po třech kolech mají před "Bílým baletem" dvoubodový náskok.

Lionel Messi
Zdroj: profimedia.cz Lionel Messi

 

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:30 13:00

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

   13:00

   Polední Sportovní noviny

   13:05

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto3)

   14:05

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto2)

   15:00

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto GP)

   16:15

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Valencie

 • Nova Sport 2

  • 11:30 13:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   13:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   14:50

   UFC Connected (3)

   15:15

   UFC Connected (4)

   15:45

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:10

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

Celý Program