Aktualizováno 16.11. 2016 07:52
nova sport kvalifikace ms

Famózní gól a dvě nahrávky! Messi vykřesal naději pro Argentinu

Lionel Messi

Jeden gól dal a na další dva nahrál. Taková je bilance Lionela Messiho z kvalifikačního zápasu o MS mezi Argentinou a Kolumbií. Jasná výhra 3:0 tak vrátila Argentinu zpět do bojů o světový šampionát.

Messi otevřel skóre zápasu už v 10. minutě, když se postavil k přímému kopu před pokutovým územím a podobně, jako kdysi David Beckham, zakroutil míč do rohu soupeřovi branky a bezmocný brankář Ospina neměl šanci.

Ve 23. minutě to byl opět hbitý útočník Barcelony, kdo centrem nalezl v pokutovém území Lucase Pratta a ten se hlavou nemýlil.

Sestřih ze zápasu Argentina - Kolumbie VIDEO:

Těsně před koncem zápasu, v 84. minutě využil zaváhání obrany Kolumbie opět Messi, přešel přes dva obránce a naservíroval míč přímo na kopačku Angela Di Marii a ten pohodlně upravil skóre na konečných 3:0.

• 19:00 21:00

NHL: Nashville Predators - Dallas Stars