Fotbal Anglický pohár

FA Cup: Citizens si výhrou v Middlesbrough zajistili semifinále!

Manchester City

Tradiční FA Cup nabídl čtvrtfinálové utkání mezi Middlesbrough a Manchester City. Na první gól nemuseli diváci příliš dlouho čekat, poté však sledovali jen spoustu šancí. Výhru ovšem pojistil Sergio Agüero a i díky tomu postupují Citizens do semifinále.

Diváci na první branku příliš dlouho čekat nemuseli. Už ve třetí minutě se trefil David Silva, který poslal Manchester City do vedení. Yaya Touré našel Zabaletu a ten ještě v předbrankovém prostoru nahrál Silvovi, který se trefil do protipohybu brankáře. To však bylo do prvního poločasu vše.

Druhá část utkání začala znovu velmi aktivně. David Silva byl ve 47. minutě blízko druhému gólu v utkání, když jeho rána z velké vzdálenosti proletěla těsně nad břevnem. O pět minut později orazítkoval tyč Sergio Agüero.

V 67. minutě se však Agüero nemýlil, poté, co mu přesně předložil míč Leroy Sané. Více se už nestalo, ale výhra 2:0 zajistila Citizens postup do semifinále FA Cupu.

Middlesbrough - Manchester United 0:2

• 15:35 16:05