Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Reakce Legenda bavila

EXKLUZIVNĚ: Reakce Komety na video Jágra? Tohle vzkázal klub!

Jágr a Kometa Brno
Zdroj: Profimedia / instagram

Snad už všichni v České republice viděli video, ve kterém si Jaromír Jágr ve srandě utahuje z extraligového titulu Komety Brno. K němu se už vyjádřilo mnoho fanoušků i médií, ale co na to vlastně samotný klub? Přidal se na stranu těch, které video naštvalo, nebo pobavilo? Novasport má exkluzivní vyjádření od brněnského klubu!

Jardo, děkujeme. Tak by se dala ve stručnosti shrnout reakce brněnské Komety na video, ve kterém si slavná osmašedesátka utahovala z toho, že Brno vyhrálo titul. "Brno hraje ligu?" Teď tady čtu, že vyhrálo titul," říkal Jágr. "Když se taková ikona světového hokeje zmíní o Kometě, tak je to jenom dobře," řekl exkluzivně pro Novasport Michal Chylík, tiskový mluvčí Komety.

 


Nikdo si Jágrovo video nevzal osobně. "Špatná reakce od nikoho určitě nebyla, opravdu nás to pobavilo, bereme to s humorem. Viděl jsem to i televizi, že to bylo zařazeno do zpravodajství ohledně Komety. Je to samozřejmě věc s nadsázkou, s humorem. Tak to bereme a není to nic proti ničemu," pokračoval Chylík.

  

A co na to samotní hokejisté Komety? "S hráči jsem se o tom nebavil, ale myslím si, že to berou také s humorem. Naši hokejisté jsou všichni veselé povahy a nepředpokládám, že by to vzali špatně. Jsou to šprýmaři a od Jágra to berou," dodal Chylík. 

 

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:45 15:10

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   15:10

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   17:05

   Fotbal: AS Monaco - Amiens SC

   18:50

   NHL News

   19:05

   Fotbal: Olympique Lyon - SM Caen

   20:50

   Element (387)

 • Nova Sport 2

  • 14:00 15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   16:30

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   17:45

   Off-road Maraton (2)

   18:10

   Czech rally 2019 (2)

   18:35

   Total Fight - Snowboard Slopestyle

Celý Program