hvězdný pár

EXKLUZIVNĚ: Bagárová prozradila, proč se po Machově zápase bála

Téma:
MMA

Zpěvačka a členka poroty Superstar Monika Bagarová se v exkluzivním rozhovoru podělila o to, jak prožívá MMA zápasy svého přítele Macha Muradova. O vítězství svého druha nepochybovala, neboť věděla, jak moc český Uzbek trénoval. I tak byla nervózní.

Historicky první Uzbek a hrdý nositel i české vlajky v UFC Machmud Muradov (24-6-0) v sobotu 7. prosince vyhrál svůj druhý zápas v nejprestižnější MMA organizaci světa. Jeho krásná přítelkyně Monika Bagárová ho do USA nedoprovodila, ale jeho premiéru před americkým publikem prožívala s ním.
 

„Sledovala jsem ho, samozřejmě. Krásny zápas. Nepochybovala jsem, že by nevyhrál. Přes to všechno, co do toho dává, to ani jinak dopadnout nemohlo,“ prozradila Monika v exkluzivním rozhovoru pro televizi NOVA.

„Musím jít, zavolám ti po výhře,“ napsal Mach své přítelkyni, která mu odpověděla všeříkajícím: „Miluji tě“. Nicméně dlouho poté, co Muradov opustil klec, se ji neozýval. Pro Moniku je nejdůležitější, aby se jejímu šampionovi nic nestalo, a tak mu s obavou o jeho oko sama zavolala.

Muradov byl po vítězství nad Trevorem Smithem zaneprázdněn poskytováním rozhovorů a vším, co k profesionálnímu sportovci patří. Nicméně teď už ho čekají chvíle klidu. Monika se svého přítele už nemůže dočkat: „Strašně se těším až dojede domů a na Vánoce, které strávíme spolu.“

Monika Bagárová prozradila i co po svém shledání hvězdný pár udělá jako první: „Určitě něco dobrého uvařím a asi sedneme k televizi. A samozřejmě naplánujeme naší dovolenou.“ Muradov se tak může těšit na pořádné přivítaní.

DC TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Major League Soccer Highlights (7)

   20:30 21:00
   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   22:05

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod Moto3)

   23:00

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod MotoGP)

   00:05

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Leyton Orient - Tottenham Hotspur

   18:55 20:55
   20:55

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   21:10

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   23:05

   Fotbal: Stade Rennes - AS Monaco

   00:50

   Element (422)

   01:05

   UFC Reloaded (60)

Celý program