Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nova sport jarní play-off

Evropská liga pokračuje! Kadlec se těší na Manchester United

Zimní přestávka ve fotbalové Evropě konečně skončila. A tak se vedle klasických ligových soutěží rozbíhá i Evropská liga UEFA, kterou budete moci sledovat i díky NOVA Sportu opravdu ve velkém.

Hned první zápasy osmifinále nabízí menu pěti utkání, v nichž se díky NOVA Sportu představí také čeští fotbalisté.

 

V úterý odstartovala druhá nejprestižnější evropská fotbalová soutěž klubů duelem Fenerbahce Istanbul - Lokomotiv Moskva, kde se představil i český obránce Michal Kadlec.

 

Ještě jeden Kadlec ale zřejmě bude v akci. Mladý útočník Václav se stal v zimě novou posilou dánského Midtjyllandu. Premiéru si možná český talent odbude proti slavnému Manchesteru United. Dánský tým z Herningu hostí účastníka Premier League ve čtvrtek od 19 hodin.

 

Stanice NOVA Sport 1 nabídne od 21:00 další utkání, které proti sobě svede fotbalisty Valencie a Rapidu Vídeň. Zatímco Valencie střídá dobré a špatné výkony, tak Rapid si drží podstatně stabilnější formu. Skupinu Evropské ligy zvládl výborně a byl jedním z katů fotbalistů Plzně. Souboj španělského klubu s rakouským komentuje Michal Hrdlička. Přímý přenos vysílá také videoportál VOYO.

 

Velmi atraktivní souboj bude k vidění na stanici NOVA Sport 2. V 18:55 totiž začíná zápas mezi Borussií Dortmund a FC Portem. Dortmundu se díky špatnému finiši ve skupině Evropské ligy nepodařilo postoupit z prvního místa, avšak německý klub má zpátky dobrou formu a v německé lize se vyhřívá na druhém místě. Hlavní zásluhu na tom má výborná ofenziva v čele s rychlíkem Pierrem-Emerickem Aubameyangem. Soupeřem Borussie bude Porto, které i přes solidní výkon zaostává za svým standardem a v lize je až na třetím místě. Zápas odvysílá živě také videoportál VOYO, komentuje Michal Hrdlička.Posledním utkáním je souboj ukrajinského Šachtaru Doněck s německým Schalke. Šachtar už tradičně vévodí domácí soutěži s jedinou porážkou. To Schalke si v lize nevede tak dobře, ale jeho doménou je letos právě Evropská liga. Ukrajinsko-německý souboj vysílá od 21:00 živě stanice NOVA Sport 2 a videoportál VOYO. Utkání komentuje Michal Jinoch.
 

 

čtvrtek 18. února
18:55 FC Midtjylland - Manchester United FC (NOVA Sport 1)
18:55 Borussia Dortmund - FC Porto (NOVA Sport 2)
21:00 Valencia CF - Rapid Vídeň (NOVA Sport 1)
21:00 Šachtar Doneck - Schalke 04 (NOVA Sport 2)
23:30 sestřihy osmifinálových zápasů (NOVA Sport 1 i 2)

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:00 14:00

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   14:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   14:30

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   15:00

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   16:45

   RunTour – Liberec

   17:00

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

 • Nova Sport 2

  • 12:00 14:05

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   14:05

   World Matchplay Darts 2019

   18:00

   NBA 2019

   18:30

   UFC Now (17)

   19:20

   Hokejky pro Kluka Puka 2019

   19:35

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

Celý Program