Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

fotbal Video z kabiny

Nálada na Spartě před zápasem roku? To musíte vidět!

Poraženecká nálada? Atmosféra na bodu mrazu? Nic takového! Ve Spartě vládne před klíčovým zápasem celé sezony, odvetou se srbskou Suboticou, až překvapeně pozitivní nálada. Aspoň podle videa, které na sociálních sítích zveřejnil Rio Mavuba, papírově ještě stále hráč týmu.

Čtyřiatřicetiletý Mavuba už v kádru Sparty sice oficiálně nefiguruje, na Letné má však stále platnou smlouvu. A jelikož se mezi spoluhráči pro svou pohodovou povahu těšil vždycky velké oblibě, nikdo mu nezakazuje chodit nadále do kabiny a připravovat se spolu s mužstvem.

Díky tomu tak vznikolo toto video, v němž se Mavuba ukázkově snaží pozvednout tzv. "blbou náladu". Před svými kamarády tančí a zpívá, čímž strhne všechny okolo.


Na videu se tak polonahý Srdjan Plavšič vlní v tónech rytmů, Florin Nita napodobuje řev pardála a podobně. Zda je to vzhledem k důležitosti střetnutí, které Spartu čeká, vůbec vhodné, nechme v tuto chvíli stranou.

Třeba totiž Mavuba přesně ví co dělá a jeho aktuální přínos pro tým je mnohonásobně vyšší, než jaký bohužel byl na samotném hřišti. Pokud to povede k postupu do 3. předkola Evropské ligy, tak proč ne. Ostatně jen Sparta musí vědět, proč má smíšek Mavuba pořád tak těsný kontakt s týmem...

fre TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Metz - AS Monaco

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - Bergischer HC

   12:30

   MAXI TIP Poker Tour (13)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 08:00 13:00

   NZ Darts Masters

   13:00

   Fotbal: AJ Auxerre - EA Guingamp

   14:45

   Czech Open 2019

   15:00

   Cyklomagazín (3)

   15:15

   Fotbal: Stade Rennes - Paris Saint - Germain

   17:00

   MAXI TIP Poker Tour (13)

Celý Program