Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

fotbal Blesková reakce

Erbová po odsouzení Řepky: Tohle jsou její první slova po rozsudku!

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka
Zdroj: profimedia.cz

Její reakce na sebe nenechala dlouho čekat! Topmodelka Vlaďka Erbová promluvila jen pár hodin poté, co byl její exmanžel Tomáš Řepka odsouzen na šest měsíců natvrdo. Z čeho má teď největší strach?

I ta největší láska může skončit válkou na krev. Přesně to se stalo Tomáši Řepkovi s Vlaďkou Erbovou, kteří si po třasklavém rozchodu nemohou přijít jméno. Útočný je ale hlavně Řepka, který neváhal (jako už poněkolikáté ve svém životě) klesnout při svém pomstě až na nejhlubší dno.

A tak nechal vyhotovit falešné pornoinzeráty, které se tvářily jako dílo Erbové. Myslel, že se na jeho podvod nepřijde. Jenže přišlo a Řepka za svůj trapný podvod vyfasoval šest měsíců natvrdo. Reakce Erbové pak byla velmi rychlá...


"Když jsem se dověděla rozsudek, moje první myšlenka nebyla, že je to výhra, ale jak proboha vysvětlím Markusovi, že jeho táta má jít do vězení. Tohle nebyl žádný osobní boj a já si ho nevybrala. Po roce šikany a neustálého stresu jsem ráda, že soud došel k výsledku a já snad budu mít konečně klid,“ řekla Blesku Erbová, podle níž měla celá kauza neblahý dopad i na její děti, které ve škole byly terčem posměchu.

Teď už by snad od zhrzeného exmanžela měla mít konečně klid. "Rozhodnutí soudu je přelomové – uznává kyberšikanu jako závažný trestný čin. Je nutné si uvědomit, jak traumatizující a dlouhodobé důsledky může taková kriminální činnost mít pro oběti, v tomto případě nejen pro Vlaďku Erbovou, ale například i na její děti, včetně toho společného s panem Řepkou,“ poznamenala její právnička Karolina Zelenková.


Rozhodně to ale není poprvé, kdy se Řepka ztrapnil před celým národem. V živé paměti je ještě jeho otevřené přiznání, že coby hráč Českých Budějovic schválně daroval Liberci pokutový kop, aby Slovan obral "jeho" Spartu o titul. To se také stalo a věrní příznivci Letenských za to Řepkovi dodnes nemohou přijít na jméno.

Je to smutný příběh. Příběh fotbalové legendy, jež po své kariéře ztratila i poslední zbytky obdivu a jakéhokoliv respektu...

 

fre TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:45

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

   14:45

   RunTour – Brno

   15:00

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:00

   Off-road Maraton (2)

   16:20

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

Celý Program