Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Řeší to policie Bývalí manželé

Erbová na erotické seznamce? Podle ní za to může Řepka, její ex!

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka
Zdroj: Profimedia
Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka

Nedávno se na internetové seznamce, která je zaměřená na erotické služby, objevil i profil Vlaďky Erbové. Ta tuto věc začala okamžitě řešit s policií, jelikož se jednalo o profil, který byl nepravý a někdo ho založil jen proto, aby ji poškodil. Erbová teď přišla s informací, že má držet důkaz o tom, že je za vším její bývalý manžel Tomáš Řepka, bývalý reprezentační fotbalista.

O Tomášovi Řepkovi se často píše v souvislosti s nějakým tím skandálem. Nedávno si přes sociální sítě vyměňoval peprné názory s bulvárním novinářem Pavlem Novotným. Dokonce se tomu přezdívalo „válka“. Vše mezi nimi začalo kvůli Kateřině Kristelové, současné přítelkyni Tomáše Řepky. Ta se měla podílet i na tom, co v těchto dnech řeší Vlaďka Erbová.

 

 

Poškozená Erbová, která za vším vidí dvojici Řepka/Kristelová, se k celé věci vyjádřila pro Blesk. „Ke kauze, která je stále v šetření Policie České republiky, a ke které se tedy nemohu blíže vyjadřovat, chci sdělit pouze to, že mám od PČR informaci o záznamu z kamerového systému banky, kde proběhla platba erotického, fiktivně založeného, inzerátu. Je mi na zvracení z toho, že se můj bývalý manžel, nepříliš technicky a počítačově zdatný, s nímž jsem roky žila a mám s ním syna, účastní společně se svou partnerkou, která je sama matkou, systematických útoků na mou osobu a společně se snaží o dlouhodobé poškozování mé osoby a mého mediálního obrazu, který za normálních okolností živí mě i mé děti,“ uvedla bývalá manželka Tomáše Řepky.

 

Ten na celý skandál zareagoval pro eXtra.cz. „Věc se má tak, že celé, co tvrdí paní Erbová je nesmysl. Byl bych rád, kdyby místo hloupostí řešila to, abych se mohl vídat se synem a přestala konečně dělat nekonečné problémy a naschvály. Celou věc má v tuto chvíli v ruce má advokátka a bude následovat trestní oznámení,“ šokoval Řepka.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:15 14:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto3)

   14:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto GP)

   15:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto2)

   16:00

   FIA CEZ - závody na okruzích (4)

   16:30

   Rychlá kola (9)

   17:00

   Cyklomagazín (4)

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   Manchester United - FC Astana

   14:45

   KITE LIFE (5)

   15:00

   Kart Grand Prix Le Mans

   15:25

   Cliff Diving World Series – Španělsko

   16:40

   Cyklomagazín (4)

   16:50

   MAXI TIP Poker Tour (17)

Celý Program