další český fighter

Dvořák skutečně jedná s UFC! Tohle vzkázal svým fanouškům

David Dvořák
Zdroj: profimedia.cz
David Dvořák
Téma:
UFC

Vypadá to, že české MMA se skutečně dočká dalšího zápasníka v UFC. V nejprestižnější organizaci bojových sportů se velmi pravděpodobně objeví David Dvořák. „Momentálně to nemohu komentovat,“ napsal sedmadvacetiletý fighter na svém Instagramu.

V pátek večer se objevila nečekaná zpráva, že se Dvořák 14. března představí na UFC Fight Night 170 v Brazílii. Měl by nahradit čínského zápasníka Su-Mudaerjiho, který se zranil a nemůže zápasit s domácím borcem Brunem Silvou v muší váze do 57 kg.

„David momentálně jedná o smlouvě s UFC. O všem jsme byli od jeho týmu předem informování a jsme za něj rádi,“ napsala organizace Oktagon MMA na svém Facebooku.


Právě v této české organizaci Dvořák naposledy zápasil. Sám fighter na svůj Instagram napsal podrobnější vzkaz. „Ahoj všichni. Internetem se začala šířit zpráva, kterou momentálně nemohu komentovat. Vím, že mi fandíte a podporujete mě, a to je pro mě hnací motor. Rád bych vás požádal o trpělivost a klid na trénování. Jakmile to půjde, podělím se s vámi o detail. Děkuji.“

 

Vzhledem k těmto zprávám to vypadá, že se Dvořák skutečně v Brazílii představí. Původně se na tomto galavečeru měl představit Machmud Muradov, ale vzhledem ke zranění jeho soupeře ze zápasu sešlo.

Rodák z malé vesničky Lípa u Hradce Králové se MMA věnuje od 17 let. První zápas měl v 18 letech. Od té doby má za sebou 20 zápasů a hned 17krát zvítězil. Momentálně drží sérii třinácti výher.

Pokud by Dvořák skutečně podepsal kontrakt, stal by se druhým českým zápasníkem, který momentálně v UFC je. Před pár týdny podepsal smlouvu Jiří Procházka. V minulosti v UFC působili Karlos Vémola či Viktor Pešta. Mezi ženami Lucie Pudilová, která je nyní bez smlouvy.
 

vat TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Katalánska (závod MotoGP)

   14:45 16:00
   16:00

   Florbal: SPV - TPS

   18:00

   GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: AS Monaco - Racing Strasbourg

   14:55 16:55
   16:55

   Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   18:55

   NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

Celý program