Chroust Zabiják

Bijec Dvořák mezi elitou UFC. Tohle je jeho první reakce!

David Dvořák
Zdroj: profimedia.cz
David Dvořák
Téma:
MMA

Světem už proběhla oficiální zpráva o novém členovi nejprestižnější MMA organizace. Pár dní na to David „Chroust Zabiják“ Dvořák potvrdil videem to, na co všichni čekali! Nejnovější zástupce České republiky v UFC se s fanoušky pochlubil o zlomový moment kariéry.

V pátek 7. února se objevila zpráva o dalším českém reprezentantovi v UFC. Následující dny se čekalo, jestli je zpráva pravdivá. Pak přišlo oficiální potvrzení od samotné organizace a čeští MMA fanoušci se mohou v lize mistrů bojových sportů začít těšit na Davida Dvořáka (17-3).


UFC je sen každého MMA zápasníka a podepsání smlouvy je zlomový okamžik kariéry. Je to zadostiučinění veškeré tvrdé dřině a odříkání. David se o ten svůj podělil se všemi jeho fanoušky na Instagramu. „Je to tam,“ komentoval Chroust  svůj úspěch. Ihned od oznámení jeho profil zavalily gratulace od dalších domácích zápasníků.Podepsání smlouvy a zařazení mezi nejlepší zápasníky světa je skvělá zpráva. Nicméně nejprestižnější MMA organizace světa je zároveň tou největší zkouškou. Toho si je Dvořák vědom a rozhodně neusíná na vavřínech. "Je to obrovská příležitost, která se nedá odmítnout. Trénuju a makám teď fakt celý den. Věřím, že budu připravený," komentoval svůj úspěch pro televizi Nova.

Už 14. března ho totiž čeká duel s Bruno Silvou (10-4-2). Spolu se utkají na galavečeru v Brazílii, kde měl původně nastoupit český Uzbek Machmud Muradov (24-6).Z České republiky se v UFC zatím objevili Karlos Vémola, Viktor Pešta, Lucie Pudilová a českou vlajku reprezentoval i Uzbek s českým srdcem Muradov. Na premiéru čeká i nově podepsaný Jiří „Denisa“ Procházka, který do organizace přestoupil začátkem roku 2020, po obhájení titulu v japonském RIZINU.

Související témata:
DC TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:30 21:15

   NHL: Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings

   21:15

   Marek Hyka - Hlavou dolů (5)

   21:25

   Winter Games - Freeski & Snowboard

   21:55

   NHL – akce měsíce

   22:05

   NHL: Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers

   00:45

   Element (407)

 • Nova Sport 2

  • 18:55 20:55

   NBA All - Star Skills Competition 2020

   20:55

   Fotbal: Lille OSC - Olympique Marseille

   22:55

   UFC Reloaded (14)

   23:50

   UFC Reloaded (15)

   00:50

   Marek Hyka - Hlavou dolů (5)

   01:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

Celý Program