Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Hokejista Těžká zranění

Dvojnásobný český mistr leží v nemocnici: Na ulici byl napaden!

Dvojnásobný český mistr Marek Melenovský byl napaden partou mladíků na ulici a leží v nemocnici. Bývalý hokejista Jihlavy, Třince, Karlových Varů či Zlína má zlomený nos, tržné rány a těžký otřes mozku. Informaci přinesl server iDnes.cz.

Incident se stal už 4. června v Pelhřimově. "Kolem druhé hodiny v noci došlo k fyzickému napadení s účastí celkem pěti mužů. Dva utrpěli zranění, která si vyžádala lékařské ošetření. Oba byli převezeni do nemocnice, kde byl jeden z nich hospitalizován," uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová pro iDnes.cz.

 

Tím, kdo skončil hůř, byl právě Marek Melenovský. "Přerazili mi nos, měl jsem těžký otřes mozku, mám tržnou ránu vzadu na hlavě. Mám ztrátu rovnováhy a musím se pořád přidržovat. To ale asi po otřesu mozku nějakou dobu bývá. Horší je, že neslyším na pravé ucho. Lékaři se s tím teď snaží něco dělat," řekl Melenovský, který tak věří, že nebude mít trvalé následky.

 

 

Melenovský popisoval útok jako hodně rychlý. I tak si všiml, jak vypadali pachatelé, které následně policie zadržela. "Byli to čtyři občané tmavé pleti. Nepřizpůsobiví, nebo jak se jim říká. Upozornil jsem je, aby přestali dělat bordel a vrátila se mi odpověď: Nebo co? Tak jsem odpověděl, že jinak zavolám policii. Načež mi podávali jejich telefon a od té doby už nevím, co se stalo," vzpomínal Melenovský.

 

Skupinka mladých agresorů ve věku zhruba dvacet až dvaadvacet let je podezřelá ze spáchání přečinu ublížení na zdraví a výtržnictví.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 04:35 06:30

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   11:15

   Sportovní noviny

   11:20

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   13:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:30

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

   11:05

   Premier League Darts 2019

   13:30

   UFC Unleashed (5)

   14:25

   Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

Celý Program