trash-talk

Dva se perou, třetí se směje! McGregor si znovu rýpl do Chabiba

David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 4. 8. 2020
Téma:
UFC

Chabib Nurmagomedov poslal jasný vzkaz svému vyzyvateli. Gaethjeho hodlá v říjnu “stáhnout do nejhlubších vod a utopit ho“. Do výhružek se vložil jeho rival McGregor, který šampionova slova vyložil po svém: „bude po***ný strachy“.

Dlouholetý UFC komentátor Joe Rogan sdílel video z tréninku Justina Gaethjeho (22-2), kterého navštívil v soukromém gymu. Prozatímní šampion v něm s trenérem Trevorem Wittmanem nacvičuje kombinaci, kterou na UFC 254 hodlá ohrozit Chabiba Nurmagomedova (28-0).Dagestánský Orel, který v kleci proslul dominantní prací na zemi, po zhlédnutí videa přidal pichlavý komentář. Boxerské schopnosti prý vyzyvatelovi nebudou stačit a naznačil, že zápas o absolutního šampiona lehké váhy dlouho v postoji nezůstane.„Justin je hodný chlap a dobrý soupeř, ale až se zavřou dvířka oktagonu, bude muset být připravený na víc než jen na boxerský zápas. Nejsem Dustin (Poirier) nebo Tony (Ferguson). Stáhnu ho do nejhlubších vod a utopím ho,“ napsal neporažený šampion.


Komentář neušel pozornosti Chabibova rivala Conora McGregora (22-4). Ačkoli zůstává mimo dění v lehké váze, příležitost k trash-talku si nenechal ujít a fanouškům nabídl vlastní přepis šampionova sdělení.


„Jinými slovy – budeš běhat kolem pletiva, po***ný strachy. Během prvních deseti vteřin se vrhneš na jeho nohy, aby sis čuchnul k rozkroku,“ přepsal McGregor komentář svého přemožitele.


 

McGregor zesměšňuje Chabibův styl boje, ale sám mu v roce 2018 podlehl. Šampion s ním vedl vyrovnaný boj v postoji, kde ho jednou dokázal srazit, a i přes úctyhodnou obranu jej několikrát stáhl na zem. Ve čtvrtém kole jej nakonec donutil odklepat.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Major League Soccer Highlights (7)

   20:30 21:00
   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   22:05

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod Moto3)

   23:00

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod MotoGP)

   00:05

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Leyton Orient - Tottenham Hotspur

   18:55 20:55
   20:55

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   21:10

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   23:05

   Fotbal: Stade Rennes - AS Monaco

   00:50

   Element (422)

   01:05

   UFC Reloaded (60)

Celý program