Liga mistrů

Tři neuznané góly! Barcelona porazila domácí Juventus

Lionel Messi slaví branku Barcelony

Souboj dvou doposud neporažených týmů Manchesteru United a Lipska vyhráli vysoko 5:0 ostrovní United. Barcelona veze důležité body z Turína. Zdolala Juventus 0:2.

Katalánci byli po celé utkání lepším týmem a zvítězili zaslouženě. Naději na vyrovnání zápasu sebral domácím Merih Demiral, když uviděl v 85.minutě červenou kartu. Smolařem Juventusu byl Álvaro Morata, který třikrát rozvlnil síť, ale vždy se nacházel v ofsajdu. Finální tečku zápasu udělal hvězdný Lionel Messi, který v nastaveném čase proměnil pokutový kop a potvrdil tím výhru svého klubu.

Manchester United zcela jasně přehrál Lipsko a drží si i nadále neporazitelnost. Zápas ovládl střídající Rashford, který vsítil během dvaceti minut hattrick.

Dortmund měl nad Zenitem jasně navrch a potvrdil roli favorita. V sílícím tlaku proměnil Sancho pokutový kop a v nastaveném čase zpečetil výhru druhým gólem Häland. Dortmund porazil Zenit 2:0.

Sevilla s Tomášem Vaclíkem na lavičce vybojovala s Rennes těsné vítězství 1:0. Hosté v ofenzivě nic nepředvedli, naopak domácí Sevilla měla několik velkých šancí, prosadit se ale dokázal jen rychlou přízemní střelou Luuk de Jong.

Juventus Turín - FC Barcelona 0:2

Branky: 14. O. Dembèlé, 90+1. Messi (pen.)

Ferencvárosi TC - FC Dynamo Kyjev 2:2

Branky: 59. Nguen, 90. Boli – 28. Cygankov (pen.), 41. De Pena

Skupina H:

Manchester United - RB Lipsko 5:0

Branky: 21. Greenwood, 74. Rashford, 78. Rashford, 87. Martial (pen.), 90+2. Rashford

Istanbul Başakşehir FK - Paris Saint-Germain 0:2

Branky: 65. Kean, 79. Kean