Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

fotbal Trefa do černého!

Dúbravka už je hráčem Newcastlu! Tenhle balík zkasíruje Sparta!

Martin Dúbravka
Zdroj: profimedia.cz

Fotbalový brankář Martin Dúbravka je už definitivně hráčem anglického Newcastlu United. Ten na něj podle očekávání uplatnil opci, čímž do kasy Sparty přiteče dalších 116 milionů korun.

Byť se Sparta dopouštěla loni v létě na přestupním poli jednoho průšvihu za druhým, ne všechny její letní akvizice byly hotové fiasko. Třeba Lukáš Štetina se Srdjanem Plavšičem obstáli dost slušně, tou pravou trefou do černého se však ukázal být hlavně příchod Martina Dúbravky!

I přes špatný úvod se slovenský gólman stal na podzim oporou a v zimě pak vyslyšel volání anglického Newcastlu, kde na jaře hostoval. A to tak obstojně, že se z toho vyklubal přestup! 


"Jsme rádi, že se to povedlo dokončit. Od chvíle, kdy sem přišel, chytal Martin fantasticky. Je to ohromně pracovitý brankář a je skvělé ho mít v týmu," tetelí se manažer "Strak" Rafael Benítez.

Ale radost má i Sparta! Té totiž za aktivaci opce připlave do pokladny zhruba 116 milionů korun, takže celkově za Dúbravku získá přes 170 milionů!
 


To je za gólmana z české ligy hotový majstrštyk, zvlášť když na Letnou přišel z Liberce zadarmo. Trenér Hapal ho navíc ani příliš nepotřebuje, neboť jasnou jedničkou mužstva je teď Důbravkův nástupce - spolehlivý Rumun Florin Nita. 
 

fre TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

 • Nova Sport 2

  • 16:20 16:50

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

   17:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   19:00

   UFC Now (16)

   19:50

   NBA – akce měsíce

   20:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

Celý Program