Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Přijme Chabib výzvu?

Drzý Conor nemá dost: Po zápase poslal Chabibovi jasný vzkaz!

Conor McGregor a Chabib Nurmagomedov
Zdroj: Profimedia

Conor McGregor před rokem dostal od Chabiba Nurmagomedova naloženo, přesto mu to očividně nestačí. Po zápase Dagestánce s Poirierem poslal irský rebel svému rivalovi jasný vzkaz.

Neporažený šampion lehké váhy. To je Chabib Nurmagomedov, který ve své MMA kariéře nepoznal přemožitele. Poirier byl už jeho osmadvacátou obětí. Dustin měl velkou šanci se stát prvním vítězem, v klíčové chvíli ale selhal.


Zvítězit se nepodařilo ani vloni Conoru McGregorovi. Jeho zápas s Chabibem se stal legendárním. Ir dostal naloženo a ve čtvrtém kole byl nucený odklepat. Daleko více se ale mluvilo o následném řádění, kdy Chabib vyskočil z klece a v hledišti rozpoutal hromadnou bitku.


Po zákazu od UFC se Chabib poprvé postavil do klece právě proti Dustinu Poirierovi a vyřídil ho ve třetím kole. Na návrat irského bouřliváka fanoušci stále marně čekají.


Jenže teď to vypadá, že se Conor chce vrátit. A co víc, chce s Chabibem zúčtovat. „Domluvte mi odvetu v Moskvě,“ poslal McGregor jasný vzkaz, že chce zápasit v Chabibově domovině.Více se ale mluví o zápase s Tonym Fergusonem, který je žhavým kandidátem na potrápení suverénního Chabiba. Odveta s Conorem McGregorem by ale také dávala smysl. Vždyť právě Conor je doposud jediným bojovníkem, který dokázal proti Chabibovi bodově zvítězit alespoň v jednom kole

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Philadelphia Union - Los Angeles Football Club

   10:45

   Cyklomagazín (4)

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Evropská liga 2019

   12:00

   Magazín Evropské ligy (1)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Fotbal: RC Lens - LB Châteauroux

   10:40

   Ligue 1 Highlights (5)

   11:30

   Truck Racing Magazine (7)

   11:50

   Off-road Maraton (5)

   12:10

   UFC Unleashed (7)

   13:00

   Fotbal: AS Monaco - Olympique Marseille

Celý Program