seznámení s elitou

Drsný úvod pro mladou Slavii. Na Interu dostala čtyři góly!

Youth League: Inter Milán - Slavia Praha 4:0
Zdroj: slavia.cz

Ještě než začal večerní zápas Ligy mistrů mezi Interem Milán a pražskou Slavií, sehrály zápas Youth League mládežnické výběry obou týmů. Výsledek skončil pro Sešívané hodně krutě, prohráli 0:4!

Komplikace pro mladou Slavii začaly už v úvodu, když už v 7. minutě musel střídat brankář Jan Sirotník. Náhradník Jakub Surovčík sice zlikvidoval několik šancí domácích, ve 29. minutě ale už inkasoval po zakončení Esposita, který mu propasíroval míč mezi nohy.

V poločasové přestávce musel ve slávistickém dresu střídat Brazilec Joao Felipe, kterého vystřídal Jakub Zeronik.

Mladí slávisté ale po změně stran obratu nedosáhli, naopak se projevila síla Interu. Na 2:0 zvášil Esposito z penalty, třetí gól přidal Oristanio střelou z hranice velkého vápna a na konečných 4:0 navýšil opět z penalty Vergani. Slavia navíc dohrávala bez vyloučeného Hoška.