potřebuje pomoc jezdí k němu policie

Drsňák z UFC prohrává nerovný zápas. Bojuje s vnitřními démony!

Tony Ferguson
Zdroj: Profimedia
Téma:
UFC

Fanoušci jeho zápasy milují, protože když tenhle chlapík vleze do oktagonu, vždy se svým soupeřem ukáže parádní show. Jenže málokdo ví, že Tony Ferguson prožívá v osobním životě hotové peklo a nějaký zápas v UFC je proti tomu procházka růžovou zahradou...

Když si projedete Tonyho instagram, najdete tam spoustu fotek s manželkou, malým synem a videa z jeho fightů. Nic, co by naznačovalo cokoliv zvláštního.

Jenže minulý týden na něj jeho manželka Cristina podala trestní oznámení kvůli domácímu násilí a na světlo tak vylezly další věci, které by si pětatřicetiletý rodák z Californie asi do životopisu nenapsal.
 

GALERIE: Tony Ferguson z UFC

1
/
4
Zdroj: Profimedia
Tony Ferguson


Jenom letos musela do domu Fergusonových vyjíždět už pětkrát policejní hlídka. Naposledy před několika dny, kdy Cristina zavolala střážce zákona proto, že Tony odvezl svého dvouletého syna od prarodičů a když dorazili domů, nechal vyměnit všechny zámky v domě. Nakonec to skončilo domluvou, ale v předchozích případech, které popsal web MMA Junkie, to už takové banality nebyly.


- Tony se na tři dny zamkl v domě, nespal a okolí tvrdil, že mu někdo umístil do nohy čip a sleduje ho

- Opakovaně poléval manželku svěcenou vodou (tehdy mu policie doporučila, aby vyhledal pomoc odborníka)

- Byl přesvědčen, že "někdo" žije uvnitř zdí jejich domu

- Vyhodil z domu svého otce a policie jim musela přijet domluvit.

 

Tyto události jen dokazují to, že Ferguson na tom zkrátka není psychicky nejspíš úplně nejlépe a moc dobře o tom ví jak jeho okolí, tak soupeři z UFC. Slova podpory tak pro něj na svém twitteru utrousil i Conor McGregor."Tony Ferguson je typ chlápka, který když přijde o všechny žetony ve hře, dokáže se zvednout a vrátit se silnější, než kdy předtím! Vrátil se i po tom šíleném zranění a pak nám ukázal jeden z nejlepších zápasů roku!" (Narážel na krvavý souboj s Anthony Pettisem, během galavečera UFC 229).


Zápas Tonyho Fergusona a Anthonyho Pettise během UFC 229 VIDEO:


O jeho problémech pochopitelně ví UFC a její prezident Dana White fanouškům v reakci na množící se dotazy, proč Tony od té doby nezápasil odpověděl, že momentálně řeší rodinné problémy a že všichni věří, že se z toho brzy dostane.
 

Poslední zpráva, kterou tenhle vynikající postojář poslal světu však dává naději, že se blýská na lepší časy a fanoušci ho tak snad brzy zase uvidí v oktagonu.

"Děkuji vám všem za obrovskou podporu! Mám skvělou náladu, UFC a jeho vedení mi pomáhají najít pomoc, kterou potřebuji. Dostávám všechny vaše zprávy. Moc vám děkuji za ta laskavá slova, moje rodina a celý tým to oceňujeme. Bez vás fanoušků bych to nezvládl." napsal na svůj instagram borec, který se v UFC může pyšnit sérii 11 výher v řadě.

Související témata:
mm TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   13:05 15:05
   15:05

   Zvedni se z gauče (8)

   15:20

   Basketbal: ERA Nymburk - Teksut Bandirma

   16:45

   Fotbal: Atlanta United FC - Colorado Rapids

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

   18:35

   České kluby v Evropské lize 2015/2016

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: New York Knicks - Indiana Pacers

   13:00 14:35
   14:35

   NBA Triple (18)

   14:45

   Fotbal: EA Guingamp - ES Troyes

   16:30

   Sportovní originály - 180 se Stephenem Buntingem

   17:00

   UFC Reloaded (30)

   17:40

   NBA - Trefy po získání míče 2015 - 2020

Celý program