Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.11. 2017 10:10
tenis nejdřív radost a pak...

Drsná rána pro manželku tenisty Dlouhého: Přišli o jedno z dvojčat!

Lukáš Dlouhý s manželkou
Zdroj: Profimedia

Velmi obtížným obdobím si prochází manželka tenisty Lukáše Dlouhého Gábina. Ta se nejprve dozvěděla, že čeká dvojčátka, ale za dva týdny přišla krutá rána osudu. Během těhotenství o jedno z dvojčat přišla a teď se s Lukášem bojí, aby druhé bylo v pořádku.

Společně už doma vychovávají dceru Emu a alespoň podle instagramových příspěvků je jejich život doslova pohádkou.

 

Jenže jeden z posledních příspěvků manželky slavného tenisty a finalistky Miss ČR 2009 Gábiny připomíná spíše peklo, než pohádkový život.

 

 

"Poslední tři měsíce jsou jako na horské dráze. Shrnu to: Nejdřív mě šokoval pozitivní těhotenský test, miminko jsme opravdu neplánovali,“ popisovala svůj příběh Gábina.

 

"Pak jsem málem omdlela u doktora, když mi řekl, že čekám dvojčátka. Nevěřícně jsem koukala, jestli někde není skrytá kamera,“ pokračovala dál, jak reagovala na šťastnou novinu.

Gabrieal Dlouhá - instagram
Zdroj: Instagram

Bohužel pak přišel šok v podobě kruté zprávy. "O dva týdny později nás miminko opustilo,“ svěřila se s tragickým zjištěním. „Přišlo mi, že mě ten nahoře zkouší. Teď mám za sebou tři měsíce a modlím se, aby vše bylo v pořádku a miminko bylo hlavně zdravé,“ přeje si osudem zkoušená Gábina.

 

Lukášovi a Gábině nezbývá než popřát, aby se jim očekávané miminko narodilo zdravé a na nepříjemné události posledních tří měsíců rychle zapomněli.

mm TN.cz