Medailonek Životní příběh

Dříve instalatér, teď boháč a hvězda UFC! Kdo to je McGregor?

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Nešetří soupeře, ale ani svůj sprostý slovník. Hrdý irský bojovník MMA Conor McGregor je značka. Stále přitahuje nové fanoušky, pro které je sportovním, ale i životním vzorem. Představme si blíže celý příběh bývalého instalatéra, ze kterého se postupem času stal boháč a šampion UFC.

 Na dětství Conor McGregor nevzpomíná rád, ale možná díky tomu je tam, kde je. Nebyl moc vysoký a to se stalo jedním z důvodů, proč byl často obětí šikany. Když si jednou řekl, že to tak dál nejde, rozhodl se, že vyzkouší některá bojová umění a tak to celé začalo. V té době ani netušil, že mu jednou bude ležet celé UFC u nohou.


Vyrůstal ve městě Crumlin, které se nachází v předměstí na jihu Dublinu. Ještě, než začal s bojovými sporty, zkoušel také fotbal. Fandil Manchesteru United, měl jeho dres a nemohl na něj dopustit. Teď ho už fotbal absolutně nezajímá.


Když se rozhodoval, co by jednou v životě dělal, volba padla na vyučení se instalatérem. Obor sice dostudoval, ale nikdy ho profesně nevykonával. Místo toho byl raději chvíli přihlášen na úřadu práce a pobíral podporu v nezaměstnanosti.


Nakonec zkusil svůj koníček proměnit ve zdroj příjmu. Práce instalatéra se odložila na neurčito a McGregor začal bojováním vydělávat. Díky tomu se teď živí tím, co ho baví. "Na světě mám nejraději dvě věci. Rád vypadám dobře a mlátím lidi za peníze," řekl před časem.

 

111

GALERIE: Dříve instalatér, teď boháč a hvězda UFC! Kdo je Conor McGregor?

Zdroj: Profimedia

Conor McGregor

Hodnocení:


V současné době si užívá život v náručí blahobytu. Nosí luxusní hodinky, potrpí si na obleky šité na míru a z těch nejkvalitnějších materiálů a nepohrdne ani auty za miliony. Jeho tělo zdobí jako správného Ira mnoho tetování a veřejnosti dává jasně najevo, že díky jeho horentním příjmům neživoří.


Od jeho prvního zápasu v MMA uplynulo už skoro deset let a jen o rok méně trvá jeho profesionální dráha. Za tu dobu se stal šampionem UFC v pérové váze a je bývalým šampionem pérové a lehké váhy v Cage Warriors.

 

UFC 205 vysílá v neděli ráno od 4:00 NOVA Sport 2 a VOYO. Záznam galavečeru z UFC 205 pak můžete sledovat v neděli odpoledne na VOYO.

 

 

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:20 15:00

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - Colorado Rapids

   15:00

   MAXI TIP Poker Tour (4)

   15:30

   The Boodles 2019

   16:30

   Element (390)

   16:45

   The Boodles 2019

   17:50

   NBA – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • 13:20 14:20

   Evropská liga 2019

   14:20

   Nova Cup 2019 – Dolní Morava

   14:35

   World Cup of Pool 2019

   18:30

   Cape Epic 2019 - Best of men

   19:00

   Běhej lesy – Vysočina

   19:15

   Spartan race – Dolní Morava

Celý Program