Aktualizováno 12.11. 2016 13:47
Medailonek Životní příběh

Dříve instalatér, teď boháč a hvězda UFC! Kdo to je McGregor?

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Nešetří soupeře, ale ani svůj sprostý slovník. Hrdý irský bojovník MMA Conor McGregor je značka. Stále přitahuje nové fanoušky, pro které je sportovním, ale i životním vzorem. Představme si blíže celý příběh bývalého instalatéra, ze kterého se postupem času stal boháč a šampion UFC.

 Na dětství Conor McGregor nevzpomíná rád, ale možná díky tomu je tam, kde je. Nebyl moc vysoký a to se stalo jedním z důvodů, proč byl často obětí šikany. Když si jednou řekl, že to tak dál nejde, rozhodl se, že vyzkouší některá bojová umění a tak to celé začalo. V té době ani netušil, že mu jednou bude ležet celé UFC u nohou.


Vyrůstal ve městě Crumlin, které se nachází v předměstí na jihu Dublinu. Ještě, než začal s bojovými sporty, zkoušel také fotbal. Fandil Manchesteru United, měl jeho dres a nemohl na něj dopustit. Teď ho už fotbal absolutně nezajímá.


Když se rozhodoval, co by jednou v životě dělal, volba padla na vyučení se instalatérem. Obor sice dostudoval, ale nikdy ho profesně nevykonával. Místo toho byl raději chvíli přihlášen na úřadu práce a pobíral podporu v nezaměstnanosti.


Nakonec zkusil svůj koníček proměnit ve zdroj příjmu. Práce instalatéra se odložila na neurčito a McGregor začal bojováním vydělávat. Díky tomu se teď živí tím, co ho baví. "Na světě mám nejraději dvě věci. Rád vypadám dobře a mlátím lidi za peníze," řekl před časem.

 

111

GALERIE: Dříve instalatér, teď boháč a hvězda UFC! Kdo je Conor McGregor?

Zdroj: Profimedia

Conor McGregor

Hodnocení:


V současné době si užívá život v náručí blahobytu. Nosí luxusní hodinky, potrpí si na obleky šité na míru a z těch nejkvalitnějších materiálů a nepohrdne ani auty za miliony. Jeho tělo zdobí jako správného Ira mnoho tetování a veřejnosti dává jasně najevo, že díky jeho horentním příjmům neživoří.


Od jeho prvního zápasu v MMA uplynulo už skoro deset let a jen o rok méně trvá jeho profesionální dráha. Za tu dobu se stal šampionem UFC v pérové váze a je bývalým šampionem pérové a lehké váhy v Cage Warriors.

 

UFC 205 vysílá v neděli ráno od 4:00 NOVA Sport 2 a VOYO. Záznam galavečeru z UFC 205 pak můžete sledovat v neděli odpoledne na VOYO.

 

 

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 20:50 23:00

   SSC Neapol - Arsenal FC

   23:00

   Czech rally 2019 (1)

   23:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   00:00

   NHL News

   00:15

   NHL – akce měsíce

   00:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Kicking Horse)

 • Nova Sport 2

  • 20:50 23:00

   Valencia CF - Villarreal CF

   23:00

   Natural Track Luge - World Cup (Deutschnofen)

   23:30

   UFC Unleashed (2)

   00:20

   Major League Soccer Highlights (7)

   00:50

   Ligue 1 Highlights (32)

   01:45

   Element (385)

Celý Program