Draxler vystřelil v nastavení první výhru PSG! Paříž dohrávala v devíti

Julian Draxler
Julian Draxler (PSG).
Richard Wagner
Publikováno 16. 9. 2020

Úřadující šampion z Paříže za sebou má třetí zápas v nové sezóně. V Parku princů hostili Méty, které dokázali i v devíti porazit. Rozhodující zásah přišel až v nastaveném čase.

Začátek sezóny se pro finalistu Ligy mistrů nevyvíjí úplně podle představ. Po komplikacích s koronavirem prohráli v prvních dvou duelech 0:1. Především poslední bitva s Marseille je hodně bolela.

Kvůlli situaci ze závěru střetnutí přišli o Neymara, Paredese a Kurzawu, kteří inkasovali červenou kartu. Navíc stále kvůli karanténě nemohli pro klání s Métami využít ani Mbappého.

O infarktové situace i tak nebyla nouze, v aktivním prvním poločase se v největší šanci objevil Draxler, který šel sám na branku, ale gólman Úkíddžá předvedl vynikající zákrok.

Ve druhém poločase si PSG zkompllikovalo žití, když obránce Diallo zezadu fauloval unikajícího soupeře a po druhé žluté zamířil do sprch. I tak ale měli Pařížané několik šancí, ale alžírský gólman v brance Mét se překonával.

V závěru prozkoumával videorozhodčí faul na Icardiho, ale penalta se nepískala. Ze hřiště navíc odkulhal zraněný Bernat a domácí dohrávali v devíti. I tak ale dokázali rozhodnout. Střílený centr Di Maríi vyrazil brankář jen na hlavu Draxlera, který ve třetí minutě nastavení dokonale zmrazil soupeře a vystřelil PSG první výhru

Výsledek dohrávky Ligue 1:

PSG – Méty 1:0 (0:0)
Branka: 90+3 Draxler. ČK: 65. Diallo.

Vybrané zápasy z francouzské Ligue 1 můžete sledovat na stanicích Nova Sportu a na platformě Voyo.