Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

parkur nešťastná událost

Dráty a šrouby v noze! Kellnerová prozradila, kdy se vrátí do sedla

Anna Kellnerová
Zdroj: Profimedia
Anna Kellnerová

Jezdkyně Anna Kellnerová je konečně zpět doma v Praze a čeká jí dlouhá rehabilitace. Na Po nešťastném zranění na klání Global Champions League v Madridu, kdy jí zalehl kůň, se musela podrobit operaci stehenní kosti.

Smolný moment se stal v sobotu 18. května a dcera jednoho z českých miliardářů musela okamžitě do nemocnice. Tam jí čekala náročná operace. Po šesti dnech se Anna Kellnerová už ozvala svým fanouškům.


„Tak už jsme se vrátili všichni domu z Madridu. Koně v úterý ráno a já konečně včera,“ sdělila na svém instagramovém účtu.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Tak u jsme se vrtili vichni domu z Madridu kon v ter rno a j konen vera Catchi je v podku a j mm jen nkolik roub a drt ve stehn ...chvli to bude trvat, ale do sedla se vrtm co nejdv to pjde (za cca 3 msce) moc chci podkovat vem, co mi napsali...opravdu si vech zprv moc vm, dkuji za podporu After an unexpected extended trip we have finally all arrived back home from Madrid Catchi is ok and I have just a couple of screws and wires in my thigh it will take a while, but Ill be back in the saddle as soon as I can (in around 3 months). Thank you again for all the messages and support I received..it really means a lot to me . #Repost @longinesglobalchampionstour with @get_repost So much love for this @annakellnerova1 and Catch Me if You Can . . . . @longinesglobalchampionstour / Stefano Grasso #lgct #longines #horsesofinstagram #horse #showjumping #instagood #madrid #spain #picoftheday #action

Pspvek sdlen Anna Kellnerov (@annakellnerova1),


Také potvrdila, že klisně Catch Me It You Can, kterou Petr Kellner své dceři pořídil za 250 milionů korun, se nic nestalo. Zato Anna bude mít na pád vzpomínky ještě dlouhou dobu.


„Catchi je v pořádku a já mám jen několik šroubů a drátů ve stehně. Chvíli to bude trvat, ale do sedla se vrátím, co nejdřív to půjde, snad už za tři měsíce,“ prozradila.


Podle vzkazu by tak neměla být ohrožena její účast v prosincovém finále Global Champions League, které se opět uskuteční v Praze.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:05

   UFC Fight Night: Cowboy vs. Gaethje

   15:05

   Slovak Championship Open

   16:10

   Tour de Mont Blanc

   16:40

   Evropská liga 2019

   17:40

   Magazín Evropské ligy (1)

   18:30

   Studio Evropské ligy

 • Nova Sport 2

  • 14:40 15:05

   Major League Soccer Highlights (28)

   15:05

   Evropská liga 2019

   16:05

   SK Slavia Praha v Evropské lize 2019

   16:35

   UFC Unleashed (6)

   17:25

   UFC Unleashed (7)

   18:15

   MAXI TIP Poker Tour (17)

Celý Program