Fotbal LaLiga

Vaclík přihlížel hrůze: S fanoušky Sevilly se zřítila tribuna! VIDEO

Tomáš Vaclík

Chvíle hrůzy zažili během dnešního zápasu LaLigy fanoušci týmu FC Sevilla, za který chytá Tomáš Vaclík. Když slavili gól svého týmu na stadionu v Eibaru, utrhla se s nimi část tribuny. Nikomu se naštěstí nestalo nic vážného a zápas po chvíli pokračoval.

K místu ihned spěchali policisté a záchranáři. Podle španělských médií byli dva fanoušci Sevilly lehce zraněni, ale nikdo vážně. Ti, kteří si přivodili při pádu tribuny úraz, byli na nosítkách převezeni na ošetření.

Nešťastný moment se stal v 58. minutě zápasu mezi Eibarem a Sevillou. Hosté zrovna zvyšovali na 2:0, když proměnil penaltu Ever Banega. Kvůli nehodě se na chvíli zápas přerušil, ale pak se normálně dohrál a Sevilla si nakonec dokráčela po výhru 3:1.

Na vítězství hostů se podílel i Tomáš Vaclík. Čisté konto vzal českému gólmanovi až v 9. minutě nastavení Joan Jordan.