Ruply mu nervy

Peklo v Benátkách: Hráč napadl sudího, zápas skončil předčasně! VIDEO

Mitchell se vrhl na rozhodčího
Zdroj: YouTube.com

Přátelský zápas mezi Benátkami nad Jizerou a Drážďanami se proměnil ve válku. Deset minut před koncem neudržel Kanaďan Dále Mitchell nervy na uzdě a chtěl se vrhnout na rozhodčího. Jeho výbuch skončil nakonec ukončením zápasu.

Až do 50. minuty přípravného utkání byl klid. Hosté z Německa vedli v Benátkách 6:2 a pevně drželi otěž zápasu. Poté ale přišlo vyloučení Dalea Mitchella a začala pořádná divočina.
Útočník Drážďan ještě stihl krosčekovat ležícího hráče a pak už ho zajímali jen rozhodčí. Mitchell dostal dvě minuty za vysokou hůl a osobní trest. Jenže Kanaďanovi ruply nervy a ve svém výlevu pokračoval.

A když ho rozhodčí poslal do šaten, kanadský střelec se ho pokusil napadnout. Jen díky rychlé reakci čárového sudího a spoluhráčů se ale rozběsněný hráč na hlavního arbitra nedostal a pomalu mířil do šatny.

Cestou ještě stihl shodit hokejky hráčů Benátek a rozhodčí měl jasno. Tenhle zápas nemůže pokračovat a utkání předčasně ukončil. „Stejně jako v posledním přípravném zápase rozdali rozhodčí spoustu trestů, se kterými ne vždy souhlasím. Rádi bychom dohráli zápas, protože jsme byli jednoznačně lepším týmem. Nakonec bylo rozhodnutí rozhodčích ukončit utkání logické, závěr by nepomohl ani jednomu z týmů,“ vyjádřil se po zápase trenér Drážďan k celému incidentu.