Ruply mu nervy

Peklo v Benátkách: Hráč napadl sudího, zápas skončil předčasně! VIDEO

Mitchell se vrhl na rozhodčího
Zdroj: YouTube.com
Téma:

Přátelský zápas mezi Benátkami nad Jizerou a Drážďanami se proměnil ve válku. Deset minut před koncem neudržel Kanaďan Dále Mitchell nervy na uzdě a chtěl se vrhnout na rozhodčího. Jeho výbuch skončil nakonec ukončením zápasu.

Až do 50. minuty přípravného utkání byl klid. Hosté z Německa vedli v Benátkách 6:2 a pevně drželi otěž zápasu. Poté ale přišlo vyloučení Dalea Mitchella a začala pořádná divočina.
Útočník Drážďan ještě stihl krosčekovat ležícího hráče a pak už ho zajímali jen rozhodčí. Mitchell dostal dvě minuty za vysokou hůl a osobní trest. Jenže Kanaďanovi ruply nervy a ve svém výlevu pokračoval.


A když ho rozhodčí poslal do šaten, kanadský střelec se ho pokusil napadnout. Jen díky rychlé reakci čárového sudího a spoluhráčů se ale rozběsněný hráč na hlavního arbitra nedostal a pomalu mířil do šatny.


Cestou ještě stihl shodit hokejky hráčů Benátek a rozhodčí měl jasno. Tenhle zápas nemůže pokračovat a utkání předčasně ukončil. „Stejně jako v posledním přípravném zápase rozdali rozhodčí spoustu trestů, se kterými ne vždy souhlasím. Rádi bychom dohráli zápas, protože jsme byli jednoznačně lepším týmem. Nakonec bylo rozhodnutí rozhodčích ukončit utkání logické, závěr by nepomohl ani jednomu z týmů,“ vyjádřil se po zápase trenér Drážďan k celému incidentu.

hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Monster Energy Supercross Geneva

   14:30 15:00
   15:00

   Fotbal: Philadelphia Union - Inter Miami CF

   16:50

   El Trafico (1)

   17:00

   El Trafico (2)

   17:15

   Proměna bouřliváka

   17:50

   RunTour - Ostrava

 • Nova Sport 2

  • NBA: New York Knicks - Dallas Mavericks

   13:00 14:50
   14:50

   RunTour - Ostrava

   15:00

   NHL: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets

   16:45

   Element (417)

   17:00

   UFC 251: Usman vs. Masvidal

   21:00

   NBA Classic Games: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder

Celý program