Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 21.2. 2018 15:14
číslo 68 nepříjemné chvíle

Drama na Kladně: Jágr se nehýbal, odvezli ho do nemocnice! VIDEO

Zdroj: Twitter

Hokejovým fanouškům zatrnulo. V utkání WSM ligy mezi Kladnem a Havířovem se po středu s Markem Sikorou ocitl Jaromír Jágr na ledě a zůstal nehybně ležet. Naštěstí se ikona s číslem 68 zvedla a odjela po svých na střídačku…

Jágr se zranil při svém druhém střídání v utkání, na ledě do té doby strávil 92 vteřin. V přesilové hře si kryl u pravého mantinelu puk, Sikora jej zezadu narazil na mantinel. Nedávná posila Kladna z Calgary upadla hlavou na hrazení. Kladenský stadion bučel a pískal, sudí ale nevylučovali.

Po nárazu zůstal Jágr chvíli bezvládně ležet, po apelu hráčů přispěchal lékař Kladna Petr Fulín i objevila se i nosítka. Evidentně otřesený Jágr se nakonec se zkrvaveným dresem odebral za pomoci doktora na střídačku a pak zmizel v útrobách. Přes protesty kladenských trenérů sudí Tomáš Zubzanda a Michal Kostourek zákrok neposoudili jako nedovolený.


Podle informací NOVASport.tv odjel Jágr společně s lékařem do nemocnice a byl mu diagnostikován otřes mozku. 
Zdravotníci a Jaromír Jágr po střetu s Markem Sikorou
Zdroj: Nova Sport Zdravotníci a Jaromír Jágr po střetu s Markem Sikorou

Jágr nastoupil ke svému pátému duelu za Rytíře po příchodu z NHL a z předešlých čtyř duelů měl na kontě čtyři body za čtyři asistence. Nastupuje s poraněnými vazy v pravém koleni, které ho limitovaly v dresu Calgary a kvůli kterým se objevil v sestavě Flames naposledy 31. prosince proti Chicagu.

I kvůli problémům s třísly za Calgary sehrál Jágr v sezoně jen 22 zápasů, v nichž zaznamenal gól a šest asistencí. Za Kladno musí nastoupit ve zbývajících dvou duelech základní části ve středu v Českých Budějovicích i za týden doma proti Prostějovu, aby měl šanci i v případě postupu ve čtvrtfinále a semifinále ve čtyřech zápasech sehrát 15 utkání nutných k startu v baráži o extraligu.

ram TN.cz