Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nova sport 2 přímý přenos

Zvládne Liverpool další těžkou odvetu? FA Cup na NOVA Sport 2!

Liverpool v FA Cupu
Zdroj: profimedia.cz

Některé týmy už mají čtvrté kolo FA Cupu za sebou, někdo se bude po úvodní remíze z postupu radovat až po odvetě. V takové pozici se už podruhé nachází Liverpool, který bude bojovat o účast v dalším kole nejstarší klubové soutěže světa v odvetném duelu s West Hamem. A vy můžete být u toho!

Liverpool se v letošním ročníku FA Cupu zatím trápí. Jen co naskočil do soutěže, čekal ho Exeter City. Tým ze čtvrté nejvyšší soutěže se zdál jako snadný soupeř, ale nakonec se ukázalo, že se Reds museli snažit mnohem víc, než původně předpokládali. V prvním zápase dokonce svěřenci Jürgena Kloppa museli dvakrát dotahovat, a nakonec byli rádi, že zápas skončil remízou 2:2. V odvetě si už Liverpoolu počínal lépe a na domácím hřišti zvítězil hladce 3:0.
 

 


Ve čtvrtém kole Reds narazili na West Ham, který si v letošní sezoně nevede vůbec špatně. Kladivářům totiž v lize patří šestá příčka, což je lepší umístění, než kterým se v současné době může pyšnit devátý Liverpool. První pohárové střetnutí v Liverpoolu skončilo bezbrankovou remízou, a tak se odveta přesune do Londýna.


PSALI JSME:


Green Street je ale adresa, kde se nevyhrává příliš snadno. O nic snadnější to nebude mít ani Liverpool, který se letos dokázal probojovat do finále Capital One Cupu.


Odvetu 4. kola FA Cupu vysílá živě stanice NOVA Sport 2 a videoportál VOYO. Přímý přenos začíná v úterý ve 20:40 a zápas komentuje Michal Jinoch.

 

Nova Sport

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 03:20 04:00

   Sportovní originály - 180 s Darylem Gurneym

   04:00

   Barcelona Spartan Race

   04:35

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   11:15

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 03:05 04:30

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

   09:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

   11:05

   Premier League Darts 2019

   13:30

   UFC Unleashed (5)

Celý Program