třetí porážka

Dostane Pudilová další šanci? Trenér řekl, jak se v UFC rozhoduje

Lucie Pudilová a její trenér Ladislav Erdelyi
Zdroj: Instagram
Téma:
UFC

Lucii Pudilovou poslední porážka s Antoninou Ševčenkovou v UFC pochopitelně štve a hodně se řešilo, zda-li i přes tři prohry bude pro vedení nejslavnější MMA organizace světa stále atraktivní zápasnicí. Její trenér Ladislav Erdelyi promluvil o tom, co může rozhodnout.

Pudilová sice prohrála, ale zaujala. Důkazem bylo ocenění za nejlepší zápas večera, který se Ševčenkovou předvedly. Sama pak přiznala, že si je vědomá toho, že její příští zápas (smlouvu podepsala na 4 zápasy) bude ten rozhodující.

Sestřih ze zápasu Pudilová - Ševčenková:

Trenér Erdelyi však prozradil, že kritéria podle kterých vedení UFC rozhoduje o prodloužení kontraktu, nemusí být nutně založena pouze na statistikách. "Ty lidi, co to dělají, nejsou žádní hlupáci a že rozhodli, že to byl zápas večera mě příjemně překvapilo," popsal své pocity z Lucčina zápasu.

"Uvidíme dál, co bude. Chvíli teď potrvá, jakou nám nabídnou další soupeřku. To může trvat klidně dva měsíce. Každopádně všichni víme, že všechny ty předchozí zápasy, co Lucka absolvovala, skončily na body a měla těžké zápasnice."

Podle něj je jeho svěřenkyně neuvěřitelně zarputilá a umí udělat dobrý zápas. To jsou podle něj věci, které vedení UFC upřednostňuje. "Bojovníků, jako je Lucka zase není na světě tolik. Většina když cítí takový tlak, jako když ji Ševčenko škrtila,  tak to nevydrží a odklepou," upozornil na klíčový moment zápasu.

A jak vidí šance na další setrvání mezi MMA elitou? "Myslím si, že bude další kontrakt. Pokud by ji chtěli vyhodit, odepsat, tak by ji nenechali dokončit smlouvu, nyní má za sebou tři duely z druhé smlouvy. Jakmile přijde nabídka na další zápas, tak je to úplně jasný.“ řekl v rozhovoru pro Sport.cz.

mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins První triumf Jaromíra Jágra ve Stanely Cupu (25.5.1991)

   18:05 20:15
   20:15

   Silk Way Rally

   20:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: Anaheim Ducks - Winnipeg Jets

   22:45

   NHL - TOP momenty sezony

 • Nova Sport 2

  • NBA - Vychytralé akce

   18:35 19:00
   19:00

   NBA Classic Games: Seattle SuperSonics - Houston Rockets

   21:10

   UFC Reloaded (41)

   22:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   22:15

   CZECH Classic Open 2020

   22:30

   TOP Liga ČTS by MONETA

Celý program