Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

třetí porážka

Dostane Pudilová další šanci? Trenér řekl, jak se v UFC rozhoduje

Lucie Pudilová a její trenér Ladislav Erdelyi
Zdroj: Instagram

Lucii Pudilovou poslední porážka s Antoninou Ševčenkovou v UFC pochopitelně štve a hodně se řešilo, zda-li i přes tři prohry bude pro vedení nejslavnější MMA organizace světa stále atraktivní zápasnicí. Její trenér Ladislav Erdelyi promluvil o tom, co může rozhodnout.

Pudilová sice prohrála, ale zaujala. Důkazem bylo ocenění za nejlepší zápas večera, který se Ševčenkovou předvedly. Sama pak přiznala, že si je vědomá toho, že její příští zápas (smlouvu podepsala na 4 zápasy) bude ten rozhodující.

Sestřih ze zápasu Pudilová - Ševčenková:

Trenér Erdelyi však prozradil, že kritéria podle kterých vedení UFC rozhoduje o prodloužení kontraktu, nemusí být nutně založena pouze na statistikách. "Ty lidi, co to dělají, nejsou žádní hlupáci a že rozhodli, že to byl zápas večera mě příjemně překvapilo," popsal své pocity z Lucčina zápasu.

"Uvidíme dál, co bude. Chvíli teď potrvá, jakou nám nabídnou další soupeřku. To může trvat klidně dva měsíce. Každopádně všichni víme, že všechny ty předchozí zápasy, co Lucka absolvovala, skončily na body a měla těžké zápasnice."

Lucie Pudilová prohrála s Antoninou Shevchenko
Zdroj: Profimedia

Podle něj je jeho svěřenkyně neuvěřitelně zarputilá a umí udělat dobrý zápas. To jsou podle něj věci, které vedení UFC upřednostňuje. "Bojovníků, jako je Lucka zase není na světě tolik. Většina když cítí takový tlak, jako když ji Ševčenko škrtila,  tak to nevydrží a odklepou," upozornil na klíčový moment zápasu.

A jak vidí šance na další setrvání mezi MMA elitou? "Myslím si, že bude další kontrakt. Pokud by ji chtěli vyhodit, odepsat, tak by ji nenechali dokončit smlouvu, nyní má za sebou tři duely z druhé smlouvy. Jakmile přijde nabídka na další zápas, tak je to úplně jasný.“ řekl v rozhovoru pro Sport.cz.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 00:55 02:40

   Fotbal: Seattle Sounders FC - FC Dallas

   02:40

   Fotbal: Minnesota United FC - LA Galaxy

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Minnesota Wild - Montreal Canadiens

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Behind the Glass – Philadelphia Flyers (4/4)

 • Nova Sport 2

  • 01:45 02:35

   UFC Now (22)

   02:35

   Basketbal: Baxi Manresa - Polski Cukier Torun

   09:00

   Champions League of Darts 2019

   11:25

   Sportovní originály – 180 s Maxem Hoppem

   11:55

   Maxi Tip Poker Tour (21)

   12:20

   UFC Now (22)

Celý Program