Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

liga kauza letná

Došla trpělivost? Kadlec není ani na lavičce, Dúbravka i Janko sedí

Václav Kadlec
Zdroj: Profimedia
Václav Kadlec

Fotbalová Sparta už se soustředí jen na domácí soutěže a v Mladé Boleslavi bude napravovat pohárové fiasko. Trenér Stramaccioni už také výrazně sáhl do sestavy, posadil gólmana Dúbravku i útočníka Janka. Václav Kadlec opět záhadně není ani na střídačce.

Zatímco Václav Kadlec se loni proháněl po fotbalových hřištích s číslem 77, letos si ve Spartě vybral čtrnáctku. Ale nyní se bude jen dívat na to, jak jeho číslo přebrala nová posila - Jonathan Biabiany. Záložník z Interu Milán jen pár hodin po zkompletování přestupu jde do boje v rudém dresu.


V Mladé Boleslavi se potkají smutné české týmy. Středočeši i Sparta už v pohárech vypadli a dokonci i ztratili body v prvním kole první ligy.

Andrea Stramaccioni zvolil základní sestavu pouze s pěti stejnými jmény, která hrála s Crvenou Zvezdou Bělehrad. Nakonec ale musel ještě udělat jednu změnu, při rozcvičce se zranil Michal Kadlec, kterého nahradil Eldar Čivič.
 

Sestava Sparty: Koubek - Zahustel, Štetina, Mareček, M. Kadlec - Mandjeck, Sáček, Biabiany, Frýdek, Ben Chaim - Lafata. Na střídačce: Dúbravka, Plavšič, Rosický, Mavuba, Čivič, Karavajev, Janko

V dresu Maldé Boleslavi budou hned čtyři hráči, kteří v minulosti prošli Spartou: Přikryl, Jánoš, Matějovský a Pauschek.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 17:00 18:45

   FK Jablonec - FC Astana

   18:45

   RunTour – Ostrava

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   20:05

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   20:30

   Tom Belz - Kilimandscharo

 • Nova Sport 2

  • 17:30 17:50

   Truck Racing Magazine (3)

   17:50

   Magazín NBA Action (37)

   18:20

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   20:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   21:45

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Valencie

   22:00

   UFC Profiles in Combat (1)

Celý Program