liga kauza letná

Došla trpělivost? Kadlec není ani na lavičce, Dúbravka i Janko sedí

Václav Kadlec
Zdroj: Profimedia
Václav Kadlec
Téma:

Fotbalová Sparta už se soustředí jen na domácí soutěže a v Mladé Boleslavi bude napravovat pohárové fiasko. Trenér Stramaccioni už také výrazně sáhl do sestavy, posadil gólmana Dúbravku i útočníka Janka. Václav Kadlec opět záhadně není ani na střídačce.

Zatímco Václav Kadlec se loni proháněl po fotbalových hřištích s číslem 77, letos si ve Spartě vybral čtrnáctku. Ale nyní se bude jen dívat na to, jak jeho číslo přebrala nová posila - Jonathan Biabiany. Záložník z Interu Milán jen pár hodin po zkompletování přestupu jde do boje v rudém dresu.


V Mladé Boleslavi se potkají smutné české týmy. Středočeši i Sparta už v pohárech vypadli a dokonci i ztratili body v prvním kole první ligy.

Andrea Stramaccioni zvolil základní sestavu pouze s pěti stejnými jmény, která hrála s Crvenou Zvezdou Bělehrad. Nakonec ale musel ještě udělat jednu změnu, při rozcvičce se zranil Michal Kadlec, kterého nahradil Eldar Čivič.
 

Sestava Sparty: Koubek - Zahustel, Štetina, Mareček, M. Kadlec - Mandjeck, Sáček, Biabiany, Frýdek, Ben Chaim - Lafata. Na střídačce: Dúbravka, Plavšič, Rosický, Mavuba, Čivič, Karavajev, Janko

V dresu Maldé Boleslavi budou hned čtyři hráči, kteří v minulosti prošli Spartou: Přikryl, Jánoš, Matějovský a Pauschek.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Philadelphia Union - Inter Miami CF

   15:00 16:50
   16:50

   El Trafico (1)

   17:00

   El Trafico (2)

   17:15

   Proměna bouřliváka

   17:50

   RunTour - Ostrava

   18:00

   Odpolední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • NHL: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets

   15:00 16:45
   16:45

   Element (417)

   17:00

   UFC 251: Usman vs. Masvidal

   21:00

   NBA Classic Games: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder

   22:40

   Basketbal: Russell Westbrook - Rychlé ruce 2015 - 2020

   22:55

   Běhej lesy - Slavkovský les

Celý program