Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

liga kauza letná

Došla trpělivost? Kadlec není ani na lavičce, Dúbravka i Janko sedí

Václav Kadlec
Zdroj: Profimedia
Václav Kadlec

Fotbalová Sparta už se soustředí jen na domácí soutěže a v Mladé Boleslavi bude napravovat pohárové fiasko. Trenér Stramaccioni už také výrazně sáhl do sestavy, posadil gólmana Dúbravku i útočníka Janka. Václav Kadlec opět záhadně není ani na střídačce.

Zatímco Václav Kadlec se loni proháněl po fotbalových hřištích s číslem 77, letos si ve Spartě vybral čtrnáctku. Ale nyní se bude jen dívat na to, jak jeho číslo přebrala nová posila - Jonathan Biabiany. Záložník z Interu Milán jen pár hodin po zkompletování přestupu jde do boje v rudém dresu.


V Mladé Boleslavi se potkají smutné české týmy. Středočeši i Sparta už v pohárech vypadli a dokonci i ztratili body v prvním kole první ligy.

Andrea Stramaccioni zvolil základní sestavu pouze s pěti stejnými jmény, která hrála s Crvenou Zvezdou Bělehrad. Nakonec ale musel ještě udělat jednu změnu, při rozcvičce se zranil Michal Kadlec, kterého nahradil Eldar Čivič.
 

Sestava Sparty: Koubek - Zahustel, Štetina, Mareček, M. Kadlec - Mandjeck, Sáček, Biabiany, Frýdek, Ben Chaim - Lafata. Na střídačce: Dúbravka, Plavšič, Rosický, Mavuba, Čivič, Karavajev, Janko

V dresu Maldé Boleslavi budou hned čtyři hráči, kteří v minulosti prošli Spartou: Přikryl, Jánoš, Matějovský a Pauschek.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 00:00 01:45

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   01:45

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Cape Pioneer Trek

 • Nova Sport 2

  • 23:00 00:40

   Ragby: Wales - Anglie

   00:40

   Rychlá kola (8)

   01:05

   Truck Racing Magazine (6)

   01:25

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Stade Brestois

   03:05

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (2/3)

   09:00

   Fotbal: Stade Rennes - Paris Saint - Germain

Celý Program