Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 19. 5. 2018
Divné vztahy Divoká domácnost

Domácí násilí: Golfistu napadla opilá manželka. Štval ji jeho výkon!

Lucas Glover
Zdroj: Profimedia

Domácí násilí, ale ze strany ženy. Takovou zkušenost má golfista Lucas Glover a ne zdaleka první. Poslední výstup jeho opilé manželky Kristy už však řešila policie. Stalo se to po prestižním turnaji The Players Champonship, na kterém se Gloverovi příliš nedařilo. Právě to byl důvod násilí.

Glover policii, kterou přivolali sousedé kvůli rušení nočního klidu, řekl, že ho manželka normálně mlátí, když hraje špatně. "Říká mu, že je loser a že by se měl raději vzpamatovat, nebo ho s dětmi opustí a už nikdy je neuvidí," je uvedeno v policejní zprávě. Krista má ke všemu problémy s alkoholem a tak jde všechno se vším ruku v ruce.

 

Golfista Lucas Glover, který je vítězem US Open 2009, minulou sobotu skončil na turnaji poté, co zahrál kolo na 78 ran. To Krista opravdu nevydýchala a už v průběhu dne popíjela. Manželka sportovce se měla hádat i s jeho matkou, se kterou se také měla pustit do křížku. A tím to podle Glovera vlastně celé začalo.

 

 

Jenže Gloverová má na celou věc jiný pohled. Byla to prý tchýně, která ji měla napadnout jako první. Alespoň takhle to uvedla policistům při výslechu. A očividně nešlo jen o nějaký ten výchovný pohlavek nebo facku, ale Gloverova matka měla na oblečení i krev.

 

Aby toho nebylo málo, když na místo přijela policie, Krista Gloverová kladla odpor při zatýkání a tím si zadělala na ještě větší malér. Policistům vyhrožovala a kopala jim do auta. Nakonec to vyřešila kauce 2500 dolarů, což je v přepočtu přes 54 tisíc korun. Manželka 104. hráče světa je tak na svobodě. Poučí se?

lju TN.cz