konečně návrat

Dočkal se dočkal! V přípravném zápase proti Ústí nastoupil v základu

Bořek Dočkal

Trvalo to skoro rok, ale velký moment pro Spartu přišel. Po deseti měsících se opět do zápasu zapojil Bořek Dočkal. V přípravném zápase proti Ústí nad Labem odehrál s kapitánskou páskou první poločas, do toho druhého nastoupila kompletně odlišná jedenáctka.

Poslední Dočkalův zápas se datuje k devátému březnu roku 2019. Od té doby laboroval se zraněnou achillovkou a podstoupil její dvě operace. Spartě se bez svého tvůrce hry nedařilo a návrat svého kapitána nedočkavě vyhlížela.

V přípravném zápase proti Ústí nad Labem se sparťanští fanoušci svého vytouženého momentu dočkali. Bořek Dočkal nastoupil od začátku zápasu s kapitánskou páskou.

Záložník, který si zahrál v Turecku, USA nebo Číně, zahrával rohové kopy i přímé kopy a bylo na něm vidět, že na hřišti je to pravý lídr. Za jeho působení na hřišti gól nepadl a do druhého poločasu vyběhla Sparta s kompletně vyměněnou jedenáctkou.

Narozdíl od svého rivala z Edenu si Sparta nakonec s Ústím poradila. Díky gólu Sáčka ze 71. minuty letenští vyhráli 1:0.