Aktualizováno 2.9. 2018 10:13
video major league soccer

Dočkal přidal další parádní centr, pak se ale zranil. Zářil i Fafa Picault

Bořek Dočkal v utkání v Orlandu

Bořek Dočkal zapsal v zámořské Major League Soccer další skvělý zápas. Na hřišti Orlanda pomohl přesným centrem k remíze 2:2. Hvězdou zápasu byl další exsparťan v dresu Philadelphie Fafa Picault.

Philadelphia prohrávala v Orlandu brzy 0:1, pak ale Dočkal posadil přesný centr na hlavu Burkeho a tým Union vyrovnal. Další krásné momenty patřily Picaultovi, který nejdřív trefil břevno a tři minuty před koncem po nádherné individuální akci a ještě hezčí střele dal svému týmu vedení.

Philadelphia ale tříbodový výsledek neudržela a v poslední minutě dostala gól. Přesto prodloužila sérii zápasů, ve kterých bodovala, na šest.

Bohužel zápas Bořek Dočkal nedohrál. Kvůli zranění kotníku musel ze hřiště předčasně už před koncem první půle.

Děsivou prohru utrpěl tým Los Angeles Galaxy, který prohrál v Salt Lake City 2:6. Ibrahimovič vyšel naprázdno, naopak slovenský fotbalista Albert Rusnák dal dva góly domácích.

• 09:00 09:05