Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 6. 2018
fotbal jdou k soudu

Dobytkové z Charltonu! Fotbalisté měli znásilnit dívku, další to natáčel

Fotbalisté Charltonu
Zdroj: Profimedia

Dva hráči třetiligového anglického celku Charlton Athletic FC měli na ostrově Ibiza znásilnit teprve devatenáctiletou dívku. Oba dva pak policie ve čtvrtek předvedla k soudu, kde se v případě prokázaní viny dozví, jaký je čeká trest.

Karlan Ahearne Grant a jeho spoluhráč Reeco Fairchild byli zadrženi v hotelu a jsou podezřelí ze znásilnění. Třetí fotbalista, jehož jméno zatím není známé, měl navíc celý incident natáčet na mobilní telefon.
 

 

"Policie v úterý zadržela dva Angličany, kteří jsou podezřelí ze sexuálního napadení," prozradil policejní mluvčí španělským médiím a poodkryl i detaily.

 


"Dívka měla se svojí kamarádkou potkat fotbalisty v baru a obě pak souhlasily, že s nimi půjdou do hotelu. Jenže když se pak všichni ocitli v pokoji, došlo k napadení jedné z dívek. Zatímco jeden hráč měl dívku držet a druhý si užívat, třetí celou situaci natáčel. Obě dívky pak utekly a nahlásily to rodičům napadené," dodal mluvčí.


Oba hráče v poutech ve čtvrtek dovedla policie k soudu a třetí před ním stane později. Verdikt by měl padnout ještě během dnešního dne.

mm TN.cz