Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 11. 2018
video operace už proběhla

Dobrá zpráva pro Plzeň? Krmenčík promluvil, kdy chystá návrat!

Michael Krmenčík
Zdroj: Viktoria Plzeň
Michael Krmenčík

Plzeňský útočník a český reprezentant Michael Krmenčík se zotavuje z operace kolena. Vrátit by se měl až příští sezonu. Nyní poprvé po operaci promluvil.

Včera ve čtvrtek vydala Plzeň na svém oficiálním facebooku video, na kterém Krmenčík promlouvá k fanouškům a zdraví je z nemocnice.


„Čau Viktoriáni, mám se dobře. Operace dopadla v pořádku“ oznámil. V úterý dopoledne se podrobil operačnímu zákroku ve Fakultní nemocnici v Plzni.

 

„Cítím se dobře, starají se tady o mě perfektně. Nyní mám jediný cíl – poctivě se věnovat rehabilitaci a makat, abych se co nejdříve a plný sil vrátil zpět na hřiště, třeba ještě na jaře,“ vzkazuje fanouškům přímo z nemocničního lůžka prostřednictvím webu Viktorie.


Dále prosil fanoušky, ať podporují jeho spoluhráče při zápasech s Libercem a Olomoucí a aby podpořili Nadaci pro transplantaci kostní dřeně, se kterou klub spolupracuje.

Operace tedy dopadla v pořádku a teď už jen rychlá rekonvalescence a hurá zpátky na trávník.

Krmenčík Plzni výrazně chybí. Od jeho zranění v ligovém utkání proti Slovácku odehráli Viktoriáni 4 zápasy, z nichž vyhráli pouze jediný a zaznamenali skóre 3:10.
Další zápas Plzně je naplánován na dnešní pátek od 18:00 hodin proti Liberci.

pka TN.cz