Divočina v Mnichově! Bayern sestřelil dvěma góly Mbappé, vyhráli i Blues

Útočník PSG Kylian Mbappé
Otava redakční fotka
Marek Otava
7.4. 2021 22:53

Další zápasy čtvrtfinále Ligy mistrů nabídly šlágr mezi Bayernem Mnichov a Paris Saint-Germain. Německý velkoklub sice patřil v domácím utkání k favoritům, nakonec ale prohrál 2:3. Uspěla naopak Chelsea proti Portu.

Možná dva největší favorité na zisk trofeje pro vítěze Ligy mistrů se střetli už ve čtvrtfinále.

Při loňském finále se po výhře 1:0 radoval Bayern, nicméně nyní slaví úspěch v úvodním utkání PSG.

Za pařížský velkoklub řádil megatalent Kylian Mbappé, který vstřelil dva góly. Naopak mnichovský celek se musel obejít bez snajpra Roberta Lewandowského,  a tato ztráta byla znát.

Fotbalisté Paris Saint-Germain vedli už 2:0, nicméně Bayern dokázal do konce poločasu snížit a ve druhém poločase dokonce srovnat. Výhru 3:2 pro PSG však zpečetil právě Mbappé a pařížský celek tak má do odvety velmi dobrou pozici.

Tu si zajistila i Chelsea, která porazila na neutrální půdě Porto 2:0, do Londýna si tak veze více než solidní náskok.