Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 12. 2018
hokej Kuriózní situace

Divočina na Kladně: Nadávky, tvdý knockout i Plekancovo fair play

Tomáš Plekanec odvolal vyloučení
Zdroj: Profimedia

To byla podívaná! Zápas mezi Kladnem a Vsetínem nabídl kromě devíti gólů i kuriózní situace. Technický gól, brutální zákrok, fair play Tomáše Plekance a v závěru zápasu i bitku s pořádně peprnými výrazy.

Tomu zápasu nechybělo vůbec nic. Domácí Kladno vyhrálo 6:3 a diváky muselo utkání mezi druhým a pátým týmem tabulky pořádně bavit.


Hitparáda neobvyklých situací odstartoval ve 28. minutě kladenský obránce Brendon Nash. Kanaďan, který odehrál dva zápasy v NHL, si na modré čáře počkal na vsetínského Davida Březinu a tvrdým hitem ho poslal na ošetřovnu. Do útrob stadionu zamířil i on. Od rozhodčích totiž dostal trest do konce zápasu.


V 52. minutě ukázal Tomáš Plekanec, proč ho mají lidé tolik rádi. V závěru dramatického zápasu ukázal gesto fair play a odvolal vyloučení Jakuba Tepera. Rozhodčím přiznal, že zaškobrtnul a že se o podražení nejednalo. Takovým vzorem mladým hokejistům by měl být každý hráč.

 


Patnáct vteřin před závěrečnou sirénou viděli diváci ještě jednu kuriozitu. Rozhodčí odpískali technický gól. A to potom, co jel kladenský Strnad sám na prázdnou bránu a jeden ze vsetínských hráčů ho skokem pod nohy poslal na led.

 


Poslední raritu si užili spíše diváci u televizních obrazovek. Po konci zápasu se na ledě strhla pořádná mela a rozhodčí měli co dělat, aby od sebe všechny hráče odtrhli. Jelikož zápas přenášela televize, byli kameramani blízko celého klubka hráčů a ruchové mikrofony zaznamenaly i nadávky, které by měly zůstat na ledě v zápalu boje.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:50 20:50

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   20:50

   Večerní Sportovní noviny

   20:55

   Studio NHL

   21:05

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

   23:45

   NHL – akce měsíce

   00:00

   Rychlá kola (4)

 • Nova Sport 2

  • 19:00 22:00

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   22:00

   UFC Unleashed (2)

   22:50

   Element (385)

   23:00

   Natural Track Luge - World Championship

   23:35

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   02:00

   RunTour – České Budějovice

Celý Program