Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

hokej Kuriózní situace

Divočina na Kladně: Nadávky, tvdý knockout i Plekancovo fair play

Tomáš Plekanec odvolal vyloučení
Zdroj: Profimedia

To byla podívaná! Zápas mezi Kladnem a Vsetínem nabídl kromě devíti gólů i kuriózní situace. Technický gól, brutální zákrok, fair play Tomáše Plekance a v závěru zápasu i bitku s pořádně peprnými výrazy.

Tomu zápasu nechybělo vůbec nic. Domácí Kladno vyhrálo 6:3 a diváky muselo utkání mezi druhým a pátým týmem tabulky pořádně bavit.


Hitparáda neobvyklých situací odstartoval ve 28. minutě kladenský obránce Brendon Nash. Kanaďan, který odehrál dva zápasy v NHL, si na modré čáře počkal na vsetínského Davida Březinu a tvrdým hitem ho poslal na ošetřovnu. Do útrob stadionu zamířil i on. Od rozhodčích totiž dostal trest do konce zápasu.


V 52. minutě ukázal Tomáš Plekanec, proč ho mají lidé tolik rádi. V závěru dramatického zápasu ukázal gesto fair play a odvolal vyloučení Jakuba Tepera. Rozhodčím přiznal, že zaškobrtnul a že se o podražení nejednalo. Takovým vzorem mladým hokejistům by měl být každý hráč.

 


Patnáct vteřin před závěrečnou sirénou viděli diváci ještě jednu kuriozitu. Rozhodčí odpískali technický gól. A to potom, co jel kladenský Strnad sám na prázdnou bránu a jeden ze vsetínských hráčů ho skokem pod nohy poslal na led.

 


Poslední raritu si užili spíše diváci u televizních obrazovek. Po konci zápasu se na ledě strhla pořádná mela a rozhodčí měli co dělat, aby od sebe všechny hráče odtrhli. Jelikož zápas přenášela televize, byli kameramani blízko celého klubka hráčů a ruchové mikrofony zaznamenaly i nadávky, které by měly zůstat na ledě v zápalu boje.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:05

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto3)

   14:05

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto2)

   15:00

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto GP)

   16:15

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Valencie

   16:30

   MS v kuželkách 2019

   17:00

   FK Jablonec - FC Astana

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:50

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   14:50

   UFC Connected (3)

   15:15

   UFC Connected (4)

   15:45

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:10

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

   16:35

   Rychlá kola (6)

Celý Program