Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 8. 11. 2018
video byla to zákeřnost?

Diagnóza: Zlomený nos! Havel je další obětí na Ramosově seznamu

Milan Havel
Zdroj: Profimedia
Milan Havel

Nešťastná třináctá minuta v kombinaci s loktem hvězdného obránce Sergia Ramose znamenala pro obránce Viktorie Plzeň hodně bolestivé chvíle a proudy krve. Stoper Realu se byl omluvit. Ale nyní už je jasné, že Milan Havel má zlomený nos.

Milan Havel nastoupil do utkání s Realem Madrid v základní sestavě. Ještě v průběhu prvního poločasu jej však trenér Pavel Vrba musel vystřídat. Na vině byl souboj s obráncem Sergio Rámosem ze 13. minuty, v němž záložník Viktorie obdržel úder loktem. „Milan ihned odjel do nemocnice, kde vyšetření ukázalo zlomený nos a lehký otřes mozku. Pro jistotu zůstane v nemocnici do pátečního rána,“ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

 

Ihned po zápase si Sergio Ramos vyžádal telefonní kontakt na Milana Havla, aby se mu osobně omluvil. „Ještě večer mi od něj přišla sms. Omluvu přijímám, nic mu nezazlívám. Takové věci se občas ve fotbale stávají,“ vysvětluje hráč Viktorie, který doufá, že bude brzy plně v pořádku. „Není to nic hrozného, věřím, že brzy budu v pořádku. A děkuju všem fanouškům, kteří mně poslali řadu povzbuzujících zpráv,“ vzkazuje z nemocnice Milan Havel.

 


Ramos to přesto na sociálních sítích schytal a to nejen v Česku. Všichni si totiž pamatují jeho jiné záludnosti, z nichž tou nejkřiklavější byl faul na Mohameda Salaha ve finále loňské Ligy mistrů. Egyptský forvard Liverpoolu kvůli zranění přišel o část mistrovství světa.

ram TN.cz