Publikováno 9. 12. 2017
NHL Nova Sport

Detroit vs. St. Louis pohledem komentátorů: Takhle si vedli! VIDEO

Filip Šedivý a Jozef Havrilla
Zdroj: Nova Sport
Filip Šedivý a Jozef Havrilla

Dnes mohli fanoušci NHL znovu sledovat utkání v atraktivním čase. Detroit hostil St. Louis a to od 19:00 českého času. Vedle zápasu jste mohli tak, jako každou sobotu, vidět i práci našich komentátorů v reálném čase a to díky kameře z komentátorské kabiny. Zápas komentovali Jozef Havrilla a Filip Šedivý.

Co na tento nápad říká komentátor Jozef Havrilla? „Televize se neustále vyvíjí a já jsem rád za tyto revoluční novinky. Právě toto beru jako jednu z nich. Pro diváka se časem otevře přímá komunikace s komentátory a to je dobře, protože každá zpětná vazba je pro nás, pro komentátory, velmi důležitá. Navíc divák může vidět, co všechno obnáší těžká práce komentátora. I pro mě je to velká výzva,“ chválí si Havrilla. S ním dnes tvořil komentátorskou dvojici Filip Šedivý.

 

 

Diváci Nova Sport mohli sledovat znovu v atraktivním sobotním čase utkání Detroitu a St. Louis. Tento duel se hrál od a v akci byli všichni čtyři Češi. Vladimír Sobotka s Dmitrijem Jaškinem pomohli oba jedním gólem k vysoké výhře Blues 6:1. Za domácí hrál Martin Frk, ale nebodoval. Do brány Red Wings musel na třetí třetinu Petr Mrázek a to poté, co Howard čtyřikrát inkasoval.

lju TN.cz