Hokej WSM Liga

Gólman Třebíče zůstal nehybně ležet. Diváci byli v šoku! VIDEO

Pavel Jekel
Zdroj: TVcom.cz

Druhá nejvyšší hokejová liga měla ve středu na programu předposlední kolo před vánočními svátky. Během něj se spolu utkala mimo jiné i Třebíč a Litoměřice. Ve 29. minutě tohoto klání však mnohým zatrnulo. Na ledové ploše totiž zůstal nehybně ležet gólman domácích Pavel Jekel, kterého následně odnášeli z kluziště na nosítkách.

Nebyl to pěkný pohled, zvlášť takhle v předvánočním čase. Běžela 29. minuta utkání (na videu níže celý moment začíná v čase 01:10:30), když se brankář Pavel Jekel dostal do nezaviněné kolize s protihráčem a zůstal nehybně ležet na ledové ploše.

Na pomoc mu pak přispěchal lékař. „Nakonec to vypadá, že Pavel byl po tom tvrdém nárazu hodně otřesen, ale žádné vážné zranění se nepotvrdilo,“ řekl pro klubový web Jaroslav Barvíř, asistent hlavního trenéra Třebíče. Ten dodal, že Jekala čekají ještě nějaká další vyšetření, a že by zhruba do týdne mohl být zase připraven hrát hokej.

Pavel Jekel dostal fixační límec a z ledové plochy byl odnesen na nosítkách. Utkání (Horácká Slavia vyhrála 4:2) tak pochopitelně nedochytal. Když přišlo na závěrečnou děkovačku, náhradník Dominik Svoboda nechal vyvolávat kotel jméno Jekela. Všechno tak má šťastný konec.

• 01:05 03:45

NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals